Zaloguj się Zarejestruj się
22-05-26 09:52
22-05-26 09:52
Re: [R] Space Launch System (SLS) 1:100
Na forum
Od 2016
Relacje z galerią - 5
Galerie - 12
Posty - 168
Oto końcowa galeria. Wszystkie zdjęcia można obejrzeć także tutaj.





Tak prezentuje się aktualna kolekcja rakiet.
Moja strona: modelcraft.pl
22-05-26 10:11
22-05-26 10:11
Re: [R] Space Launch System (SLS) 1:100
Na forum
Od 2003
Galerie - 3
Posty - 1 049
Klub
PIWKO - Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
że tak napiszę - z grubej rury temat!
Gratki!
----------------------------------------------------------------------------
o tu choszm ... o takie
F4 Phantom II A10 Thunderbotl II Mirage 2000D
22-05-26 11:14
22-05-26 11:14
Re: [R/G] Space Launch System (SLS) 1:100
Na forum
Od 2015
Posty - 878
Klub
SPM - Szczeciński Paprykarz Modelarski
Przyznaj się... Pracujesz dla NASA przy produkcji filmowej z "lotów kosmicznych". Wygląda na to, że człowiek nigdy nie poleciał w Kosmos, Ziemia jest płaska a cały ten bałagan z astronautyką to jedna wielka ściema. Wszystko to filmy i modele...
Jestem zdruzgotany.
22-05-26 14:56
22-05-26 14:56
Re: [R/G] Space Launch System (SLS) 1:100
Na forum
Od 2003
Posty - 307
W Rupieciarni - 1
Te zbiorniki w drugim stopniu to pomalowane Tic_Taki?
To teraz do kolekcji jeszcze N1
22-05-26 16:15
22-05-26 16:15
Re: [R/G] Space Launch System (SLS) 1:100
Na forum
Od 2012
Galerie - 33
Posty - 348
Klub
PIWKO - Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
Krótko i zwięźle: świetny model.
_ _ _ _ _ _ _
22-05-26 16:56
22-05-26 16:56
Re: [R/G] Space Launch System (SLS) 1:100
Na forum
Od 2003
Relacje w toku - 4
Galerie - 2
Posty - 334
Gratuluję!!! Nietuzinkowy temat i świetne wykonanie.
Z Poważaniem
Koszałek
22-05-26 18:34
22-05-26 18:34
Re: [R/G] Space Launch System (SLS) 1:100
Na forum
Od 2003
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
Posty - 2 060
Super!
Wszystkie w tej samej skali?
Najlepsza skala to...? 1:100!!!
W budowie: PT-109 i PT-171 , USS Emmons
Free papermodel LCP(S)
23-05-26 11:37
23-05-26 11:37
Re: [R/G] Space Launch System (SLS) 1:100
Na forum
Od 2016
Relacje z galerią - 5
Galerie - 12
Posty - 168
Dziękuję bardzo za miłe słowa.

Lukee, tak przejrzałeś mnie - to wszystko spisek ;)
Bart, zbiorniki mają rozmiar podobny do tic taców, mocno je szlifowałem przed pomalowaniem.
Waldek K, wszystkie rakiety są w skali 1:100. Saturna V i SLS przeskalowałem z 1:96.
Moja strona: modelcraft.pl
25-05-26 10:19
25-05-26 10:19
Re: [R/G] Space Launch System (SLS) 1:100
Na forum
Od 2022
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Posty - 1 249
oj skąpisz nam pikseli
domagam się zdjęć w większej rozdzielczości
tak ładnie wykonany model na nią zasługuje
żeby można było oko napaść ( w sensie wypasu a nie napadu haha :D )
pozdro
WOJTEK
...może i lepię powoli, ale za to beznadziejnie....
...ja każdy model potrafię zchrzanić, a jaka jest twoja super-moc ?
-------------------------------------------------------------------------------------
W lepieniu: Luxtorpeda , Bussard , Alkett , America i coś tam jeszcze :)
Polepione : Kaplica M.B.Śnieżnej , Cerkiew
25-05-26 17:06
25-05-26 17:06
Re: [R/G] Space Launch System (SLS) 1:100
Na forum
Od 2016
Relacje z galerią - 5
Galerie - 12
Posty - 168
Żółtodziób, nie bardzo wiem, o co Ci chodzi. Po kliknięciu w miniaturkę otwiera się zdjęcie w dużej rozdzielczości.
Moja strona: modelcraft.pl
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować