aragorn001 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Ale odlot, zasiadam i podpatruję, dzięki za porady
> w gimpie, też go używam. A jak będziesz drukować
> na czarnym kartonie?
aragorn001,
Na początku myślałem, że jak wydrukuję np. kolorem żółtym na czarnej barwionce to coś będzie widać :)
Nic bardziej mylnego - żółty wyjdzie ale w połączeniu z białą kartką - to tak na przyszłość jakby ktoś chciał próbować :)
W opracowaniu na szczęście nie było za dużo czarnych części
Drukowałem je na białej kartce, wycinałem z zapasem, przyklejałem taśmą tamiya do czarnej barwionki i wycinałem nożykiem.
Z resztą wszystkie burty i tak przymierzałem po wydrukowaniu na białej kartce i po korektach przenosiłem na barwionkę.