Zaloguj się Zarejestruj się
03-05-26 15:59
03-05-26 15:59
Re: Nowości i zapowiedzi 2026 - Komentarze
Na forum
Od 2006
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 12
Galerie - 22
Posty - 1 763
W Rupieciarni - 4
Husqvarna - to same dobre wiadomości. :)
A czy Jaguar i Etendard będą podobnie obwieszone?
Było by tam z czym poszaleć.

PS. I nie siadaj na (zasłużonych!) laurach - następne kapitalne tematy czekają.
Tyle pięknych samolotów do sklejenia...
03-05-26 19:39
03-05-26 19:39
Re: Nowości i zapowiedzi 2026 - Komentarze
Na forum
Od 2026
Galerie - 1
Posty - 18
Dzięki, staram się dawać wybór i w sumie w każdym samolocie trochę tego jest:

Super Etendard Modernisse: Matra 550, GBU-12, Matra LR155, Exocet, AS-30L, Atlis II, Zbiorniki

Jaguar: CBU-87, AS.37 Martel, GBU-12, Tiald, LR155, zbiorniki, opcjonalne AIM-9 nad skrzydłami.
03-05-26 21:29
03-05-26 21:29
Re: Nowości i zapowiedzi 2026 - Komentarze
Na forum
Od 2006
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 12
Galerie - 22
Posty - 1 763
W Rupieciarni - 4
Lejesz miód na moje serce!
Uścisk dłoni do odbioru osobistego w Scinawce - będziesz?
Tyle pięknych samolotów do sklejenia...
03-05-26 22:43
03-05-26 22:43
Re: Nowości i zapowiedzi 2026 - Komentarze
Na forum
Od 2026
Galerie - 1
Posty - 18
Niestety nie, Bielsk Podlaski, a potem jeszcze nie wiem.
19-05-26 08:45
19-05-26 08:45
Re: Nowości i zapowiedzi 2026 - Komentarze
Na forum
Od 2015
Posty - 879
Klub
SPM - Szczeciński Paprykarz Modelarski
A czy do tego "zapowiadanego" w sąsiednim wątku argentyńskiego SE to jest pasujący okręt w skali 1:200? Bo fajnie by było mieć Sheffielda do pary... Widziałem tylko w JSC 1:400, wiem, że mogą przeskalować ale to nie to samo. W zasadzie miałem o to zapytać już w Bielsku ale jakoś tak mi z głowy uleciało...
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować