A czy do tego "zapowiadanego" w sąsiednim wątku argentyńskiego SE to jest pasujący okręt w skali 1:200? Bo fajnie by było mieć Sheffielda do pary... Widziałem tylko w JSC 1:400, wiem, że mogą przeskalować ale to nie to samo. W zasadzie miałem o to zapytać już w Bielsku ale jakoś tak mi z głowy uleciało...