Zaloguj się Zarejestruj się
18-05-26 17:19
18-05-26 17:19
Re: [N] Nowości i zapowiedzi 2026 - wątek informacyjny
Na forum
Od 2017
Posty - 732
ABC Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> W sklepie Orlik był zapowiadany tu (i zaraz
> zniknął) okręt podwodny Delfin z wydwanictwa
> Kartonnaja Fabrika. A jest jeszcze okret podwodny
> Minoga z tego tez wydawnictwa. Był tez fajny T- 60
> z wnetrzemj ale nie zdażyłrm go kupić bo jak
> zajrzałem to juz był stan 0.

Minoga wyszedł w tamtym roku.
Delfin wyszedł z AKM (nie z KF) w tamtym roku.
T-60 od dawna jest w postaci papierowej - pisałem o tym w lutym.
18-05-26 18:29
18-05-26 18:29
Re: [N] Nowości i zapowiedzi 2026 - wątek informacyjny
Na forum
Od 2008
Posty - 813
Klub
Kartonowy Tur - Pasjonaci modelarstwa z Bielska Podlaskiego
ceva Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Answer Napisał(a):
> -------------------------------------------------------
> > Super Etendard - to dopiero druki testowe,
> model
> > będzie na Babarybę.
>
>
> A będzie kiedyś w malowaniu Aviación Naval Armada
> Argentina, bo jak tak to łykam jak pelikan
> kaszankę. :-)


Argentyńska strzała to starsza wersja i wymaga nowego projektu. Rozmawiałem na ten temat z Kamilem.
Pozdrawiam, Marcin
KARTONOWY TUR
18-05-26 19:49
18-05-26 19:49
Re: [N] Nowości i zapowiedzi 2026 - wątek informacyjny
Na forum
Od 2026
Galerie - 1
Posty - 17
Może nie tyle nowego projektu, co modyfikacja na starszą wersję ;) I zapewne będzie argentyński 3-A-202 w przyszłości.

Arsenal to mój projekt, zgadza się.

Jaguar to ten sam, co na surówce będącej na Bielsku, czemu ma na okładce GR.3 a nie GR.1 nie wiem.

Była jeszcze jedna surówka mojego projektu- 39m Csaba w wykonaniu Jeckylla (być może odwrotnie wkleił środkową część kadłuba ;) )




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 18-05-26 19:49.
18-05-26 20:12
18-05-26 20:12
Re: [N] Nowości i zapowiedzi 2026 - wątek informacyjny
Na forum
Od 2022
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Posty - 1 249
no tak - drzwi kierowcy po przeciwnej stronie niż kierowca :D
pozdro
WOJTEK
...może i lepię powoli, ale za to beznadziejnie....
...ja każdy model potrafię zchrzanić, a jaka jest twoja super-moc ?
-------------------------------------------------------------------------------------
W lepieniu: Luxtorpeda , Bussard , Alkett , America i coś tam jeszcze :)
Polepione : Kaplica M.B.Śnieżnej , Cerkiew
18-05-26 20:33
18-05-26 20:33
Re: [N] Nowości i zapowiedzi 2026 - wątek informacyjny
Na forum
Od ???
Posty - 41
Nowy model Super Etendard Modernise / SEM/ można przerobic na Super Etendard /SuE/ niewielkim nakładem pracy. Płatowiec SEM w stounku do SuE ma niewielkie zmiany zewnętrzne. Większy problem to kamuflaż lotnictwa morskiego Argentyny.
Pozdrawiam Mariusz NG
19-05-26 01:58
19-05-26 01:58
Re: [N] Nowości i zapowiedzi 2026 - wątek informacyjny
Na forum
Od 2017
Posty - 732
Husqvarna Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Jaguar to ten sam, co na surówce będącej na
> Bielsku, czemu ma na okładce GR.3 a nie GR.1 nie
> wiem.
>

Kamil, a jak powinno być prawidłowo? GR.1 czy GR.3?
19-05-26 08:08
19-05-26 08:08
Re: [N] Nowości i zapowiedzi 2026 - wątek informacyjny
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 7
Galerie - 26
Posty - 3 390
W Rupieciarni - 28
Projekt 50 Lat MM
Husqvarna Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Może nie tyle nowego projektu, co modyfikacja na
> starszą wersję ;) I zapewne będzie argentyński
> 3-A-202 w przyszłości.

I w tym momencie bardzo Cię polubiłem chłopie, wszystkie Kamile to porządne chłopy. ;-)
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI , LANCISTI
19-05-26 09:21
19-05-26 09:21
Re: [N] Nowości i zapowiedzi 2026 - wątek informacyjny
Na forum
Od 2026
Galerie - 1
Posty - 17
skarczew Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Kamil, a jak powinno być prawidłowo? GR.1 czy
> GR.3?

Z zewnątrz nie ma różnicy, natomiast kokpit jest jeszcze bez LCDków, czyli GR.1
Norvik
Moderator
19-05-26 12:02
19-05-26 12:02
Re: [N] Nowości i zapowiedzi 2026 - wątek informacyjny
Norvik
Moderator

Na forum
Od 2005
Galerie - 25
Posty - 1 423
Projekt 50 Lat MM
Wydawnictwo AKM pokazało model ślizgacza powietrznego OSGA-5 [sun1-30.userapi.com]
pozdrawiam

Norvik

-----------------------------------
Na warsztacie Daimler Dingo z Answera
24-05-26 21:19
24-05-26 21:19
Re: [N] Nowości i zapowiedzi 2026 - wątek informacyjny
Na forum
Od 2016
Posty - 114
Neptunia wstawiła okładkę z Orkanem, Czyżby wydanie było tuż tuż:)

[neptunia-hobbies.com]
Im, kto głupszy tym szybciej strzela z nie nabitej broni.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 24-05-26 21:21.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować