Husqvarna Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Może nie tyle nowego projektu, co modyfikacja na
> starszą wersję ;) I zapewne będzie argentyński
> 3-A-202 w przyszłości.
I w tym momencie bardzo Cię polubiłem chłopie, wszystkie Kamile to porządne chłopy. ;-)
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...
Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.
GUZZISTI , LANCISTI