Cześć Tomek:-)
Cieszę się, że nadal jesteś aktywny modelarsko:-)
Model wyszedł całkiem nieźle, szczególnie biorąc pod uwagę jego nie najprostszą do wykonania konstrukcję.
Widać nieco mankamentów i czasami brak konsekwencji (no bo nity w jednym miejscu są , a gdzie indziej ich nie ma), ale całość jak najbardziej na plus:-)
Sześć lat to niezły czas, najważniejsze, że konsekwentnie dobrnąłeś do końca budowy:-)
Podoba mi się retusz tych nitów - niezłe dobrana barwa do wycinanki i to przy różnym oświetleniu:-)
Gratuluję ukończenia modelu i... wpadnij czasem na GEKO - najbliższe 19 grudnia:-)
StuGu