Zaloguj się Zarejestruj się
El Comandante
Administrator
07-06-26 13:10
07-06-26 13:10
Re: [forum-techniczny] Zgłaszanie problemów / dziennik zmian
El Comandante
Administrator

Na forum
Od 2003
Relacje z galerią - 6
Galerie - 13
Posty - 1 519
Klub
GEKO - Górnośląska Elita Kartonowych Oszołomów
ceva Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> El Comandante Napisał(a):
> > Poproszę Cię o kolejny zrzut ekranu i wersję FF
> > której używasz.
> >
> > Pzdr
>
> Strona główna bez zmian, strona forum poniżej. FF
> 115.46.Oesr


Przychodzą mi do głowy dwie opcje:

Z drugą opcją jest niestety problem taki, że stary szablon nigdy nie będzie działać w 100% poprawnie. Zmiany w kodzie silnika i wtyczek niestety będą w jakiś stopniu psuły szablon a ja nie mam na to sensownego obejścia.

Daj znać co Ci bardziej pasuje.

Pzdr.
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
09-06-26 08:02
09-06-26 08:02
Re: [forum-techniczny] Zgłaszanie problemów / dziennik zmian
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 7
Galerie - 26
Posty - 3 391
W Rupieciarni - 28
Projekt 50 Lat MM
Zanim się zastanowiłem nad twoją propozycją, zaobserwowałem coś takiego. Żeby to tylko na FF, ale i na Chrome...
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI , LANCISTI
El Comandante
Administrator
09-06-26 08:37
09-06-26 08:37
Re: [forum-techniczny] Zgłaszanie problemów / dziennik zmian
El Comandante
Administrator

Na forum
Od 2003
Relacje z galerią - 6
Galerie - 13
Posty - 1 519
Klub
GEKO - Górnośląska Elita Kartonowych Oszołomów
ceva Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Zanim się zastanowiłem nad twoją propozycją,
> zaobserwowałem coś takiego. Żeby to tylko na FF,
> ale i na Chrome...

Starsze przeglądarki nie wspierają nowszych elementów CSS, które to wykorzystałem przy modernizacji forum więc to co widzisz ma sens. Jednak co mnie dziwi, to że ściągnąłem FF 115.36 ESR na Linuxa i forum wygląda normalnie. To że widzisz taki wygląd forum na dwóch różnych przeglądarkach, sugeruje że to może być problem ze środowiskiem na Windows 7.

Nie wiem jak Ci z tym pomóc bo niestety nie mam dostępu do kompa z Windows 7. Wypróbuj proszę przeglądarkę z wcześniejszego linka a jeżeli to nie zadziała, to zobaczę co się da zrobić z opcją przełączania na stary schemat.

Pzdr
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować