ceva Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Zanim się zastanowiłem nad twoją propozycją,
> zaobserwowałem coś takiego. Żeby to tylko na FF,
> ale i na Chrome...
Starsze przeglądarki nie wspierają nowszych elementów CSS, które to wykorzystałem przy modernizacji forum więc to co widzisz ma sens. Jednak co mnie dziwi, to że ściągnąłem FF 115.36 ESR na Linuxa i forum wygląda normalnie. To że widzisz taki wygląd forum na dwóch różnych przeglądarkach, sugeruje że to może być problem ze środowiskiem na Windows 7.
Nie wiem jak Ci z tym pomóc bo niestety nie mam dostępu do kompa z Windows 7. Wypróbuj proszę przeglądarkę z wcześniejszego linka a jeżeli to nie zadziała, to zobaczę co się da zrobić z opcją przełączania na stary schemat.
Pzdr
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<