@mario, pisałem kilka postów wcześniej
> Ogłoszenie techniczne:
>
> W trakcie prac nad dopasowaniem forum do urządzeń
> mobilnych, mogą pojawić się irytujące zmiany
> wyglądu na tychże urządzeniach. Na przeglądarkach
> desktop/laptop nie będzie widać żadnych różnic.
> Jeżeli zmiany spowodują że forum jest nieczytelne,
> zawsze można zmienić tryb wyświetlania na
> "Desktop", w przeglądarce urządzenia mobilnego, do
> czasu zakończenia prac.
>
> Dam znać w tym wątku gdy prace będą zakończone.
>
> Pozdrawiam
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<