Zaloguj się Zarejestruj się
El Comandante
Administrator
31-05-26 21:12
31-05-26 21:12
Re: [forum-techniczny] Zgłaszanie problemów / dziennik zmian
El Comandante
Administrator

Na forum
Od 2003
Relacje z galerią - 6
Galerie - 13
Posty - 1 519
Klub
GEKO - Górnośląska Elita Kartonowych Oszołomów
@mario, pisałem kilka postów wcześniej

> Ogłoszenie techniczne:
>
> W trakcie prac nad dopasowaniem forum do urządzeń
> mobilnych, mogą pojawić się irytujące zmiany
> wyglądu na tychże urządzeniach. Na przeglądarkach
> desktop/laptop nie będzie widać żadnych różnic.
> Jeżeli zmiany spowodują że forum jest nieczytelne,
> zawsze można zmienić tryb wyświetlania na
> "Desktop", w przeglądarce urządzenia mobilnego, do
> czasu zakończenia prac.
>
> Dam znać w tym wątku gdy prace będą zakończone.
>
> Pozdrawiam
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
31-05-26 21:26
31-05-26 21:26
Re: [forum-techniczny] Zgłaszanie problemów / dziennik zmian
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 7
Galerie - 26
Posty - 3 391
W Rupieciarni - 28
Projekt 50 Lat MM
El Comandante Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Spróbuj przeładować stronę poprzez
> Shift + Ctrl + R
>
> Jak wygląda w innej przeglądarce? Chrome, IE itp.

Po przeładowaniu bez zmian, wygląd forum na Chrome taki sam jak na FF.
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI , LANCISTI
El Comandante
Administrator
31-05-26 21:34
31-05-26 21:34
Re: [forum-techniczny] Zgłaszanie problemów / dziennik zmian
El Comandante
Administrator

Na forum
Od 2003
Relacje z galerią - 6
Galerie - 13
Posty - 1 519
Klub
GEKO - Górnośląska Elita Kartonowych Oszołomów
ceva Napisał(a):

> Po przeładowaniu bez zmian, wygląd forum na Chrome
> taki sam jak na FF.

Bardzo mi przykro ale będziesz musiał wytrzymać dzień, dwa z tym stanem rzeczy. Naprawa może chwilę zabrać bo nie mam takiej konfiguracji do testowania. Dam znać gdy coś znajdę.
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
El Comandante
Administrator
31-05-26 23:08
31-05-26 23:08
Re: [forum-techniczny] Zgłaszanie problemów / dziennik zmian
El Comandante
Administrator

Na forum
Od 2003
Relacje z galerią - 6
Galerie - 13
Posty - 1 519
Klub
GEKO - Górnośląska Elita Kartonowych Oszołomów
ceva Napisał(a):
> Po przeładowaniu bez zmian, wygląd forum na Chrome
> taki sam jak na FF.

Ceva, a jak teraz?
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
03-06-26 18:35
03-06-26 18:35
Re: [forum-techniczny] Zgłaszanie problemów / dziennik zmian
Na forum
Od 2003
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
Posty - 2 060
Jak się przełączyć na wersję webową na smartfonie?
A może by się przydał jakiś przycik na stronie?
Najlepsza skala to...? 1:100!!!
W budowie: PT-109 i PT-171 , USS Emmons
Free papermodel LCP(S)
El Comandante
Administrator
04-06-26 15:21
04-06-26 15:21
Re: [forum-techniczny] Zgłaszanie problemów / dziennik zmian
El Comandante
Administrator

Na forum
Od 2003
Relacje z galerią - 6
Galerie - 13
Posty - 1 519
Klub
GEKO - Górnośląska Elita Kartonowych Oszołomów
Waldek K Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Jak się przełączyć na wersję webową na
> smartfonie?
> A może by się przydał jakiś przycik na stronie?

Wpisz w wyszukiwarkę "przełączyć stronę na tryb pulpitu na telefonie". Ta opcja wygląda trochę inaczej na każdej przeglądarce.
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
El Comandante
Administrator
04-06-26 15:41
04-06-26 15:41
Re: [forum-techniczny] Zgłaszanie problemów / dziennik zmian
El Comandante
Administrator

Na forum
Od 2003
Relacje z galerią - 6
Galerie - 13
Posty - 1 519
Klub
GEKO - Górnośląska Elita Kartonowych Oszołomów
ceva Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> A to już wiem czemu zmienił mi się wygląd forum na
> kompie...

Ceva, jak teraz?

Pzdr
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
04-06-26 20:17
04-06-26 20:17
Re: [forum-techniczny] Zgłaszanie problemów / dziennik zmian
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 7
Galerie - 26
Posty - 3 391
W Rupieciarni - 28
Projekt 50 Lat MM
El Comandante Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> ceva Napisał(a):
> -------------------------------------------------------
> > A to już wiem czemu zmienił mi się wygląd forum
> na
> > kompie...
>
> Ceva, jak teraz?
>
> Pzdr

Całkiem nieźle, ale chyba jeszcze praca w toku.
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI , LANCISTI
El Comandante
Administrator
04-06-26 20:47
04-06-26 20:47
Re: [forum-techniczny] Zgłaszanie problemów / dziennik zmian
El Comandante
Administrator

Na forum
Od 2003
Relacje z galerią - 6
Galerie - 13
Posty - 1 519
Klub
GEKO - Górnośląska Elita Kartonowych Oszołomów
ceva Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Całkiem nieźle, ale chyba jeszcze praca w toku.

Poproszę Cię o kolejny zrzut ekranu i wersję FF której używasz.

Pzdr
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
07-06-26 11:26
07-06-26 11:26
Re: [forum-techniczny] Zgłaszanie problemów / dziennik zmian
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 7
Galerie - 26
Posty - 3 391
W Rupieciarni - 28
Projekt 50 Lat MM
El Comandante Napisał(a):
> Poproszę Cię o kolejny zrzut ekranu i wersję FF
> której używasz.
>
> Pzdr

Strona główna bez zmian, strona forum poniżej. FF 115.46.Oesr

https://zapodaj.net/plik-FNlmChv748
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI , LANCISTI
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować