z upragnieniem czekałem na fotki gotowego modelu. już myślełem że się nie doczekam ale jednak... :-D . Model bardzo ładny, odwaliłeś kawał dobrej roboty!!! powodzenia przy następnych latadłacg :-D
[%sig%]
Maszerujmy ramię w ramię ku słońcu świata nowego...
GG:1133276