Zaloguj się Zarejestruj się
23-03-04 20:27
23-03-04 20:27
Rakiety w Su 27, ratunku, hilfe, pomogitie!!!
Na forum
Od 2004
Relacje w toku - 3
Galerie - 7
Posty - 1 141
W Rupieciarni - 3
Lezy przede mną około 40 części, z których mają powstać rakiety do Su 27 z MM. problem w tym, że NIGDZIE nie ma opisu budowy owych rakiet, NIGDZIE nie ma rysunków, kolejność numeracji nie przejawia żadnych symptomów logiczności... W dodatku na samolocie jest dziesięć węzłów uzbrojenia, a rakiet tak jakby dwanaście... Jesli ktoś już przebrnął przez tę Golgotę, bardzo proszę o jakiś opis, jakieś przyporządkowanie numerów do poszczególnych typów rakiet... Wdzięczność moja będzie bezgraniczna!

[%sig%]
------------------------------------------------------------------------
Stocznia im. Dzikich Wielbłądów
23-03-04 21:34
23-03-04 21:34
Re: Rakiety w Su 27, ratunku, hilfe, pomogitie!!!
Na forum
Od 2003
Galerie - 1
Posty - 1 890
W Rupieciarni - 3
Projekt 50 Lat MM
a z jakiego wydawnictwa sklejasz SU-27 ?

[%sig%]
--
Informacje nie wyszczególnione w profilu: Kronprinz, Masumoto
23-03-04 22:08
23-03-04 22:08
Re: Rakiety w Su 27, ratunku, hilfe, pomogitie!!!
Na forum
Od 2003
Posty - 187
"Lezy przede mną około 40 części, z których mają powstać rakiety do Su 27 z MM"

przeczytaj uważnie jeszcze raz ;]

[%sig%]
gg 3678666
24-03-04 00:04
24-03-04 00:04
Re: Rakiety w Su 27, ratunku, hilfe, pomogitie!!!
Na forum
Od 2004
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5
Galerie - 2
Posty - 284
Projekt 50 Lat MM
PanAdas zrobiłem tylko na szybkiego ten rysunek jeśli chcesz do reszty to przeslij mi schemat częsci(mogą być zrobione nawet w Paincie)z numer i na jakiej są stronie (np
145,155,156-lewe shrzydło)jeśli nie masz ich skanu. Mi została właśnie ta rakieta do złozenia stąd rysunek. Pamiętaj jeszcze o tym zeby skopiować części na rakietę R-73 bo w wycinance są części tylko na dwie a trzeba cztery

Pozdrawiam
24-03-04 00:05
24-03-04 00:05
Re: Rakiety w Su 27, ratunku, hilfe, pomogitie!!!
Na forum
Od 2004
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5
Galerie - 2
Posty - 284
Projekt 50 Lat MM
A nie jestem pewny numeracji części 177k:-(
25-03-04 09:01
25-03-04 09:01
Re: Rakiety w Su 27, ratunku, hilfe, pomogitie!!!
Na forum
Od 2004
Relacje w toku - 3
Galerie - 7
Posty - 1 141
W Rupieciarni - 3
Przemek, serdeczne dzięki! Za pomocą Twojego rysunku udało mi się odkryć regułę, mam stworzone już wszystkie rakiety serii R-27, w tej chwili zaczynam kopiować "maluchy", których faktycznie jest za mało. Jeszcze raz, serdecznie dziękuję!

[%sig%]
------------------------------------------------------------------------
Stocznia im. Dzikich Wielbłądów
25-03-04 18:43
25-03-04 18:43
Re: Rakiety w Su 27, ratunku, hilfe, pomogitie!!!
Na forum
Od 2004
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5
Galerie - 2
Posty - 284
Projekt 50 Lat MM
Niema sprawy:-)A swoją drogą co będzie na warsztacie nastę pne?Ah-64a z najnowszego MM?
25-03-04 19:34
25-03-04 19:34
Re: Rakiety w Su 27, ratunku, hilfe, pomogitie!!!
Na forum
Od 2004
Relacje w toku - 3
Galerie - 7
Posty - 1 141
W Rupieciarni - 3
Chodzi za mną MiG 23 z Fly, z drugiej strony dawno nie popełniłem nic gąsienicowego... A może bym sobie coś sam narysował?.... Generalnie staram się nie myśleć klejąc model, co będę robił kolejnego ponieważ często prowadzi to do zbytniego pośpiechu, do chęci lepienia nowego już, teraz, zaraz, a co za tym idzie, do pochopności i niedokładności. Jak skończe suszkę, a dużo nie zostało, to się zacznę rozglądać.

[%sig%]
------------------------------------------------------------------------
Stocznia im. Dzikich Wielbłądów
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować