Zaloguj się Zarejestruj się
12-04-26 20:20
12-04-26 20:20
Re: [R] Scharnhorst 1:200 Halinski
Na forum
Od 2017
Relacje w toku - 3
Posty - 285
Mega się ogląda Twoją relację. Nie żałujesz zdjęć. Powodzenia w dalszej budowie.
19-04-26 10:18
19-04-26 10:18
Re: [R] Scharnhorst 1:200 Halinski
Na forum
Od ???
Relacje w toku - 2
Posty - 35
26-04-26 09:54
26-04-26 09:54
Re: [R] Scharnhorst 1:200 Halinski
Na forum
Od ???
Relacje w toku - 2
Posty - 35
03-05-26 10:59
03-05-26 10:59
Re: [R] Scharnhorst 1:200 Halinski
Na forum
Od ???
Relacje w toku - 2
Posty - 35
10-05-26 09:06
10-05-26 09:06
Re: [R] Scharnhorst 1:200 Halinski
Na forum
Od ???
Relacje w toku - 2
Posty - 35
17-05-26 12:03
17-05-26 12:03
Re: [R] Scharnhorst 1:200 Halinski
Na forum
Od ???
Relacje w toku - 2
Posty - 35

Trochę statystyk
Położenie stępki 20.12.2021, statek opuścił stocznię 1.8.2024, czas pracy na statku 1344 godziny.
Model jest bardzo trudny w budowie, ale niewątpliwie bardzo piękny, pełen niesamowitych detali i perfekcyjnego wykonania. Projektant był geniuszem, wszystko pasowało idealnie i miało logiczny przebieg. Znalazłem tylko trzy błędy, ale były to pęknięcia. Dziękuję za uwagę, kontynuacja za tydzień.
17-05-26 12:14
17-05-26 12:14
Re: [R] Scharnhorst 1:200 Halinski
Na forum
Od 2015
Posty - 77
Piękny model, gratuluję umiejętności! Zdjęcia można oglądać godzinami. Widać też, że następne okręty już czekają na swoją kolej. Mam nadzieję, że będzie można zobaczyć ich budowę tutaj na forum. Zapowiada się piękna i imponująca kolekcja. Pozdrawiam!
17-05-26 17:52
17-05-26 17:52
Re: [R] Scharnhorst 1:200 Halinski
Na forum
Od 2023
Relacje w toku - 1
Posty - 32
Piękna galeria. Oglądałem z dużym zainteresowaniem przebieg budowy,przed Tobą jeszcze dużo sklejania i dużo miejsca w gablocie na następne projekty. Będę podglądał na pewno. Pozdrawiam.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować