Zaloguj się Zarejestruj się
15-10-25 15:54
Na forum od 2020
Relacje w toku - 3
Galerie - 3
Posty - 207
15-10-25 15:54
[G] Hms Neptune 1:200 projekt własny od podstaw
Na forum
Od 2020
Relacje w toku - 3
Galerie - 3
Posty - 207
Krążownik Lekki Hms Neptune, typu Leander. Ofiara włoskich min, zabrał prawie całą żałobę na dno…
Budowałem na podstawie Profili morskich, monografii Okrętów wojennych, trochę zdjęć z internetu, planów Onoughta „Ajax”.
W zlględem profili to pozmieniałem układ poszycia burt na śródokręciu, pokład baterii 102 wykonałem pozbawiony deskowania, trochę drobnego wyposażenia pominiętego w planach.
Samolotu celowo nie robiłem bo nie był zaokrętowany w końcowym okresie służby.
Lubię te łaciate okręty RN, choć dają w kość przy malowaniu…




















Post zmieniony (15-10-25 16:15)
Jak na razie only Royal Navy choć nie wykluczam IJN
15-10-25 17:12
Na forum od 2003
Relacje w toku - 4
Galerie - 2
Posty - 336
15-10-25 17:12
Odp: [G] Hms Neptune 1:200 projekt własny od podstaw
Na forum
Od 2003
Relacje w toku - 4
Galerie - 2
Posty - 336
Jak dla mnie rewelacja. Podziwiam dbałość o detale. Wykonanie na najwyższym poziomie. Gratulacje!
Z Poważaniem
Koszałek
15-10-25 17:50
Na forum od 2007
Posty - 417
15-10-25 17:50
Odp: [G] Hms Neptune 1:200 projekt własny od podstaw
Na forum
Od 2007
Posty - 417
Gratulacje model piękny , czy możesz opisać jak robiłeś i z czego okapy nad bulajami oraz nitowanie komina
uszanowanko gdaś
15-10-25 18:07
Na forum od 2020
Relacje w toku - 3
Galerie - 3
Posty - 207
15-10-25 18:07
Odp: [G] Hms Neptune 1:200 projekt własny od podstaw
Na forum
Od 2020
Relacje w toku - 3
Galerie - 3
Posty - 207
Daszki drut miedziany 0,2. Nawijasz na pręcik taką sprężynkę, rozcinasz i masz kółka, na pół i kleisz ca. Nitowanie to taką zębatką ponagniatałem i zapuśiłem delikatnie czarną farbką dla podkreślenia.
Jak na razie only Royal Navy choć nie wykluczam IJN
15-10-25 18:46
Na forum od 2005
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Posty - 2 068
Projekt 50 Lat MM
15-10-25 18:46
Odp: [G] Hms Neptune 1:200 projekt własny od podstaw
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Posty - 2 068
Projekt 50 Lat MM
Klub
QWKAK - Quasi Warszawski Klub Anonimowego Kartonoholika
Świetnie się prezentuje, jest naprawdę co podziwiać, aż sprawdziłem jak a to skala, bo detale takie że myślałem już że to 1:00. Nie wiem wiem jak Ty z tym poradziłeś sobie w 1:200. Jestem naprawdę pełen podziwu.
W budowie: Halny
15-10-25 18:54
Na forum od 2020
Relacje w toku - 3
Galerie - 3
Posty - 207
15-10-25 18:54
Odp: [G] Hms Neptune 1:200 projekt własny od podstaw
Na forum
Od 2020
Relacje w toku - 3
Galerie - 3
Posty - 207
Piterski - przy km plot i 102 wspomogłem się zakupem gotowców.
Ale 40 mm to już moje
Jak na razie only Royal Navy choć nie wykluczam IJN
15-10-25 18:55
Na forum od 2021
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 4
Posty - 342
Projekt 50 Lat MM
15-10-25 18:55
Odp: [G] Hms Neptune 1:200 projekt własny od podstaw
Na forum
Od 2021
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 4
Posty - 342
Projekt 50 Lat MM
Lepiej się chyba już nie da :-) To taki już szczyt szczytów. Jestem pod mega wrażeniem! Gratulacje!
Pozdrawiam
Piotrek
15-10-25 19:26
Na forum od 2015
Posty - 879
15-10-25 19:26
Odp: [G] Hms Neptune 1:200 projekt własny od podstaw
Na forum
Od 2015
Posty - 879
Klub
SPM - Szczeciński Paprykarz Modelarski
Jednak brytyjskie krążowniki były chyba najpiękniejszymi okrętami w II WŚ. Nawet lepsze od włoskich...
Piękny model zaserwowałeś Waść.
15-10-25 19:32
Na forum od 2004
Posty - 2 000
15-10-25 19:32
Odp: [G] Hms Neptune 1:200 projekt własny od podstaw
Na forum
Od 2004
Posty - 2 000
Śliczny efekt mozolnej pracy. Dzięki za możliwość popatrzenia. Zgrabne cudeńko.
15-10-25 21:05
Na forum od 2018
Posty - 34
15-10-25 21:05
Odp: [G] Hms Neptune 1:200 projekt własny od podstaw
Na forum
Od 2018
Posty - 34
Piękny
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować