Zaloguj się Zarejestruj się
29-09-25 16:50
[G] SHERMAN "FURY" 1:16 Angraf
WOJTEK
Na forum
Od 2016
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 1
Galerie - 7
Posty - 234
Witam,

Przedstawiam galerię filmowego SHERMANA „FURY”.

Model zbudowany na bazie wydania firmy Angraf.
Przeskalowany do 1:16.
Całość waloryzowana.
Dziękuje wszystkim za pomoc i wsparcie podczas budowy.

Dla zainteresowanych, postępy z budowy można zobaczyć w relacji .

























Pozdrawiam
WOJTEK
---------------------------------------------------
Na warsztacie: P.37B Łoś, Fw-190A-8/R8
W przygotowaniu: Tiger I
Galerie: B-239 , Ju-88C6 , P-38G , M4A4SHERMAN , IS-2 , F-15J , SU-25M1 , SHERMAN FURY
29-09-25 16:56
Odp: [G] SHERMAN "FURY" 1:16 Angraf
Tomasz
Na forum
Od 2010
Relacje w toku - 3
Posty - 166
Witam
Był w Przeciszowie i widziałem na żywo , robi wrażenie.
29-09-25 19:02
Odp: [G] SHERMAN "FURY" 1:16 Angraf
Żółtodziób
Na forum
Od 2022
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Posty - 1 249
Na razie postimadż leży, ale widziałem footy z Przeciszowa na FB
i jedno mam pytanie
Skąd takiego małego BradaPita wziąłeś ?
pozdro
WOJTEK
...może i lepię powoli, ale za to beznadziejnie....
...ja każdy model potrafię zchrzanić, a jaka jest twoja super-moc ?
-------------------------------------------------------------------------------------
W lepieniu: Luxtorpeda , Bussard , Alkett , America i coś tam jeszcze :)
Polepione : Kaplica M.B.Śnieżnej , Cerkiew
29-09-25 19:27
Odp: [G] SHERMAN "FURY" 1:16 Angraf
WOJTEK
Na forum
Od 2016
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 1
Galerie - 7
Posty - 234
Tak naprawdę to właśnie przez tą figurkę powstał ten model, w tej skali.
Mniej więcej w okresie kiedy pojawił się model natrafiłem na tą figurkę na jednym z portali sprzedażowych.
Oczywiście Brad przybył z dalekiego wschodu, zza wielkiego muru.
Pozdrawiam
WOJTEK
---------------------------------------------------
Na warsztacie: P.37B Łoś, Fw-190A-8/R8
W przygotowaniu: Tiger I
Galerie: B-239 , Ju-88C6 , P-38G , M4A4SHERMAN , IS-2 , F-15J , SU-25M1 , SHERMAN FURY
29-09-25 19:29
Odp: [G] SHERMAN "FURY" 1:16 Angraf
Jaroslav
Na forum
Od 2007
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10
Posty - 1 808
W Rupieciarni - 1
Kawał rzetelnej roboty w niego włożyłeś Kolego i warto było
🤘🏻😁👍🏻 Robi wrażenie👍🏻
Mówisz, że model powstał dookoła figurki i ja to kupuję👍🏻
Tak czasami bywa🤷🏻‍♂️ ... Kiedyś też chciałem zrobić model naszego zdobytego na bolszewikach (ha-tfu) samochodu pancernego Jeffery -Poplavko a wyszedł mi Nash-Quad 4017🤷🏻‍♂️

Post zmieniony (29-09-25 19:40)
GG 6801515
30-09-25 08:26
Odp: [G] SHERMAN "FURY" 1:16 Angraf
Karas
Na forum
Od 2016
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
Posty - 1 325
Klub
TPM - Trójmiejski Piknik Modelarski
Ooo Panie, petarda.
Zwodowane: Shima, HMS Fiji, pampersHMS Suffolk, pampersUSS Somers
Stocznia: USS NewMexico, RN Trento
Zbiorniki: M6oA2, BWP Borsuk
30-09-25 08:31
Odp: [G] SHERMAN "FURY" 1:16 Angraf
messer
Na forum
Od 2004
Relacje w toku - 13
Relacje z galerią - 12
Galerie - 37
Posty - 1 980
Projekt 50 Lat MM
Klub
QWKAK - Quasi Warszawski Klub Anonimowego Kartonoholika
Oglądałem w Przeciszowie, kawał porządnej, modelarskiej roboty.
30-09-25 09:16
Odp: [G] SHERMAN "FURY" 1:16 Angraf
Lukee
Na forum
Od 2015
Posty - 874
Klub
SPM - Szczeciński Paprykarz Modelarski
Piękny! Zaiste...
30-09-25 11:46
Odp: [G] SHERMAN "FURY" 1:16 Angraf
Windus
Na forum
Od 2004
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
Posty - 1 370
W Rupieciarni - 2
Projekt 50 Lat MM
Piękne wykonanie.
Dodatki świetnie wyglądają.
Zgaduję, że w tek skali wyróżnia się pośród innych modeli.
30-09-25 15:31
Odp: [G] SHERMAN "FURY" 1:16 Angraf
Piterski
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Posty - 2 067
Projekt 50 Lat MM
Klub
QWKAK - Quasi Warszawski Klub Anonimowego Kartonoholika
Koncept zaiste świetny, a model wygląda imponująco.
Czy figurki, które wykorzystujesz kupujesz już gotowe i pomalowane?
W budowie: Halny
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować