Kawał rzetelnej roboty w niego włożyłeś Kolego i warto było
🤘🏻😁👍🏻 Robi wrażenie👍🏻
Mówisz, że model powstał dookoła figurki i ja to kupuję👍🏻
Tak czasami bywa🤷🏻♂️ ... Kiedyś też chciałem zrobić model naszego zdobytego na bolszewikach (ha-tfu) samochodu pancernego Jeffery -Poplavko a wyszedł mi Nash-Quad 4017🤷🏻♂️
Post zmieniony (29-09-25 19:40)
GG 6801515