Zaloguj się Zarejestruj się
23-09-25 15:27
Na forum od 2013
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 35
Posty - 4 551
W Rupieciarni - 2
23-09-25 15:27
[G] Klasztor w Maulbronn, Schreiber-Bogen, 1:300
Na forum
Od 2013
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 35
Posty - 4 551
W Rupieciarni - 2
Klasztor cystersów założony w 1138 roku, Wszędobylska Gugła powie więcej, [en.wikipedia.org]

Model autorstwa pana Przemysława Tabernackiego, przy lepieniu nie wymaga wzywania na pomoc yombów ani używania zaklęć dziurwicznych.

Zlepiłem go pędząc wtepędy galopem, nie zważając na cacusio gładziuiso, na akord, bo lepie kilkanaście rozgrzebańców na raz, każdemu daje kleju po równo, tego pogłaszcze, a temu dam kopa do pudełka.





Tu z kamerą obscura dookoła stołu, widok całości.







a tu fragmenty w pseudo, tfu,tfu, zbliżeniach









a tu w trakcie lepienia



Post zmieniony (23-09-25 16:05)
brystol jest gupi! lalalalaala!

wieje nudą, kiczem i kaszaną
23-09-25 17:14
Na forum od 2005
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Posty - 2 068
Projekt 50 Lat MM
23-09-25 17:14
Odp: [G] Klasztor w Maulbronn, Schreiber-Bogen, 1:300
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Posty - 2 068
Projekt 50 Lat MM
Klub
QWKAK - Quasi Warszawski Klub Anonimowego Kartonoholika
Grafika tak dobrana, że model wygląda efektownie bez dodatkowego nakładu pracy.
W budowie: Halny
23-09-25 17:56
Na forum od 2017
Posty - 32
23-09-25 17:56
Odp: [G] Klasztor w Maulbronn, Schreiber-Bogen, 1:300
Na forum
Od 2017
Posty - 32
Elegancki! I te rzeczy na dachu, tfu tfu, sterczyny chyba, super! Tylko pytanie czy fałszywe światło sztucznej lampy zlało w jedno kolor dachu i ścian? Bo bym się spodziewał że ściany będą wyraźnie bielsze (tnk vs. dachówka).
24-09-25 08:47
Na forum od 2010
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 27
Posty - 1 732
Projekt 50 Lat MM
24-09-25 08:47
Odp: [G] Klasztor w Maulbronn, Schreiber-Bogen, 1:300
Na forum
Od 2010
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 27
Posty - 1 732
Projekt 50 Lat MM
Fajna makietka.

Zastanawia manie, dlaczego nie ma kominów na dachach tego klasztoru.
Przecież taką nieocieplaną kubaturę z kilkudziesięcioma pomieszczeniami, trzeba było ogrzać. Niemal w każdej salce musiał być jakiś kominek.
25-09-25 10:50
Na forum od 2022
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Posty - 1 250
25-09-25 10:50
Odp: [G] Klasztor w Maulbronn, Schreiber-Bogen, 1:300
Na forum
Od 2022
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Posty - 1 250
Brystol - ty nie sklejasz modeli
Ty strzelasz modelami jak z karabinu ! :D
pozdro
WOJTEK
...może i lepię powoli, ale za to beznadziejnie....
...ja każdy model potrafię zchrzanić, a jaka jest twoja super-moc ?
-------------------------------------------------------------------------------------
W lepieniu: Luxtorpeda , Bussard , Alkett , America i coś tam jeszcze :)
Polepione : Kaplica M.B.Śnieżnej , Cerkiew
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować