Zaloguj się Zarejestruj się
15-03-26 11:02
15-03-26 11:02
Re: [R] SdKfz 164 Nashorn - wyd. Angraf
Na forum
Od 2020
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 7
Galerie - 3
Posty - 512
Heh bardzo ciekawa dyskusja widzę się wywiązała, a tym czasem Nashorn rośnie :) Dodałem ściany boczne i powoli uzupełniam wnętrze.





StuGu
Moderator
18-03-26 22:11
18-03-26 22:11
Re: [R] SdKfz 164 Nashorn - wyd. Angraf
StuGu
Moderator

Na forum
Od 2002
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 15
Posty - 4 897
Klub
GEKO - Górnośląska Elita Kartonowych Oszołomów
Efekt zimowego kamuflażu jest tutaj naprawdę genialny i aż prosi się, aby więcej pojazdów w zimowych "ubrankach" było wydawanych:-)
A wykonanie jak zwykle pierwsza klasa:-)
StuGu
20-03-26 15:56
20-03-26 15:56
Re: [R] SdKfz 164 Nashorn - wyd. Angraf
Na forum
Od 2020
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 7
Galerie - 3
Posty - 512
Dzięki StuGu :)
Camo zdecydowanie jest na wypasie i robi robotę.
Też mi brakuje w ofercie "zimowych" pojazdów; podobnie jak malowań "afrykańskich" - jest tutaj trochę modeli pojazdów niemieckich do wyboru ale np. brytyjskich walczących w Egipcie/Libii/Tunezji to za bardzo nie ma i na zanosi się żeby były (poza starymi istniejącymi opracowaniami z Modelika)
12-04-26 10:25
12-04-26 10:25
Re: [R] SdKfz 164 Nashorn - wyd. Angraf
Na forum
Od 2020
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 7
Galerie - 3
Posty - 512
Cześć,
trochę przybyło do Nashorna, skończyłem wyposażenie wnętrza, czołową płytę pancerza i błotniki.
Teraz się biorę za wypełnianie białych pól :)



09-05-26 10:44
09-05-26 10:44
Re: [R] SdKfz 164 Nashorn - wyd. Angraf
Na forum
Od 2020
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 7
Galerie - 3
Posty - 512
Cześć,

skończyłem cały kadłub, zostało do wykonania tylko działo. Raczej sklejało się bez problemów, "kopułkę" kierowcy trzeba było trochę podocinać żeby pasowała do pancerza i podmalować wystające marginesy białego pola.
Lampy Bosch wykonałem we własnym zakresie z własnego projektu, te z wycinanki były "takie se".





Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować