Efekt zimowego kamuflażu jest tutaj naprawdę genialny i aż prosi się, aby więcej pojazdów w zimowych "ubrankach" było wydawanych:-)
A wykonanie jak zwykle pierwsza klasa:-)
Dzięki StuGu :)
Camo zdecydowanie jest na wypasie i robi robotę.
Też mi brakuje w ofercie "zimowych" pojazdów; podobnie jak malowań "afrykańskich" - jest tutaj trochę modeli pojazdów niemieckich do wyboru ale np. brytyjskich walczących w Egipcie/Libii/Tunezji to za bardzo nie ma i na zanosi się żeby były (poza starymi istniejącymi opracowaniami z Modelika)
skończyłem cały kadłub, zostało do wykonania tylko działo. Raczej sklejało się bez problemów, "kopułkę" kierowcy trzeba było trochę podocinać żeby pasowała do pancerza i podmalować wystające marginesy białego pola.
Lampy Bosch wykonałem we własnym zakresie z własnego projektu, te z wycinanki były "takie se".