Niech redakcja MM da sobie spokój z tym ŁOSIEM. Trzeba publikować nowe modele , a nie odgrzewana kotlety. Przykład .Wydać nowe opracowanie
kutra rybackiego B-25/ z poprawnym malowaniem/, pancernik KING GEORGE V, itp.
Dajmy redakcji szansę, Może Łoś będzie miał wszystkie elementy oliwkowe w jednolitym odcieniu. Mój uległ katastrofie i nie nadawał się już do renowacji, ale koła i silniki czekają na nowy egzemplarz.
Kupiłem :)
Bardzo ładnie wydany model.
Ładne poszycie dna (plytki miedziane), ładne deskowanie pokładu, ładnie deskowane burty....
Ciekawe jak ze sklejalnością?