Hello
Dziś kilka zdjęć popełnionego skrytoklejczo modelu.
Solidny projekt Łukasza Fuczka, kapitalny kamuflaż.
Budowa była przyjemnością nawet z moimi wpadkami i poprawkami. Zmieniłem koncepcję budowy kadłuba (usunąłem dużą część "okrętowej" wzdłużnicy) i wlotów powietrza ( skleiłem je "na styk"-bez frontowego elementu nr 52a).
Hawker Hunter to zgrabny samolot a w WAKowskim wydaniu wygląda świetnie.
Polecam i pozdrawiam! ;)
Post zmieniony (05-08-25 15:13)
Tyle pięknych samolotów do sklejenia...