Tomku, świetny projekt i fajny samolot. Jedną mam tylko uwagę, mianowicie silniki w Twoim wykonaniu są nieco toporne. Te ze zdjęcia Żółtodzioba są smuklejsze i to widać... Wiem, że to ciężko ale jednak bym poprawił... Reszta wygląda na idealne odwzorowanie.
Jeszcze pierwsze okno od prawej strony od dziobu jest czarne (czyli pustka za nim) a w oryginale ewidentnie widać jakąś zabudowę jasną...
Ale poza tym na prawdę super.
Tylko ta skala... ;-)
Aaaa, no i właśnie się zorientowałem, że na poprawki to jednak za późno... :-D
Post zmieniony (16-07-25 08:40)