aragorn001 żeby wszystko opisać to potrzebny był by bardzo długi wykład. Łatwiej by było
face to face. Ale krótko: wpompowałeś masę czasu w reanimację mumii, a efekt końcowy i tak jest słaby. Sam samolot to bardzo ciekawa konstrukcja, jak i kamuflaż zastosowany w tym modelu. Poprawki, dodatkowe elementy graficzny jak najbardziej na plus. Tylko wykonanie takie se. Prościej to było przerysować np.: w
Inkscape, wrzucić dopiero wtedy do
Gimpa, i pobawić się w waloryzację. Nie mówię, że było by szybciej, ale dało by Ci to większe możliwości. Np. takie:
Chyba subtelną różnice widać, a ja tu się wybitnie nie przykładałem. To tylko test, czy
jest sens brudzić.
Szkoda, że się nie zderzyliśmy w Radkowie, bo czasu na rozmowy było po kokardę.