Zaloguj się Zarejestruj się
06-07-25 20:19
Na forum od 2021
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
Posty - 193
06-07-25 20:19
Odp: [R] Mój drugi model kartonowy pancernik Vitorio Venetto od MM
Na forum
Od 2021
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
Posty - 193
Klub
ŁSM - Łódzka Siesta Modelarska
No ok ale ja tak patrze wyobrażnią, a czy jak przykleje burte do pokładu to czy od wewnętrznej strony jak się patrzy to czy nie wyjdzie biały karton burty?? tzn. Krótko mówiąc czy burte od strony niezadrukowanej(białej) trzeba zaretuszować? Tak że białe nie było widać po przyklejeniu do pokładu.

---

Przyznam się szczerze że dopiero teraz zaczynam się bać aby dziury się nie porobiły jak zaczne przyklejać burty. Bo poszycie to była prawie bułka z masłem. Teraz będą problemy prawdziwe. Bo wszystko mam na styk, chociaż tak może powinno być?

Post zmieniony (06-07-25 20:29)
Pozdrawiam

Han Solo

Ukończone modele:

Me-109 Trop Mitsubichi Zero
06-07-25 20:32
Na forum od 2021
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
Posty - 193
06-07-25 20:32
Odp: [R] Mój drugi model kartonowy pancernik Vitorio Venetto od MM
Na forum
Od 2021
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
Posty - 193
Klub
ŁSM - Łódzka Siesta Modelarska
Ale dobra może za bardzo kombinuje. Po prostu będe próbował.

Post zmieniony (06-07-25 20:32)
Pozdrawiam

Han Solo

Ukończone modele:

Me-109 Trop Mitsubichi Zero
06-07-25 21:49
Na forum od 2010
Relacje w toku - 27
Relacje z galerią - 1
Galerie - 34
Posty - 11 153
W Rupieciarni - 20
Projekt 50 Lat MM
06-07-25 21:49
Odp: [R] Mój drugi model kartonowy pancernik Vitorio Venetto od MM
Na forum
Od 2010
Relacje w toku - 27
Relacje z galerią - 1
Galerie - 34
Posty - 11 153
W Rupieciarni - 20
Projekt 50 Lat MM
06-07-25 21:55
Na forum od 2021
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
Posty - 193
06-07-25 21:55
Odp: [R] Mój drugi model kartonowy pancernik Vitorio Venetto od MM
Na forum
Od 2021
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
Posty - 193
Klub
ŁSM - Łódzka Siesta Modelarska
Dzięki za link, a model pięknie wykonany.
Pozdrawiam

Han Solo

Ukończone modele:

Me-109 Trop Mitsubichi Zero
06-07-25 22:57
Na forum od 2017
Relacje w toku - 1
Posty - 183
06-07-25 22:57
Odp: [R] Mój drugi model kartonowy pancernik Vitorio Venetto od MM
Na forum
Od 2017
Relacje w toku - 1
Posty - 183
Witam
ja właśnie podałem link do relacji na yutube w 1 poście .

pisałem też żeby odpuścić ten model bo jest dla zawansowanych modelarzy i modelarstwo kartonowe to nie formuła F1 .


odłożyć ten model a zacząć coś łatwego dla początkujących
Pozdrawiam

Post zmieniony (07-07-25 18:38)
07-07-25 05:38
Na forum od 2021
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
Posty - 193
07-07-25 05:38
Odp: [R] Mój drugi model kartonowy pancernik Vitorio Venetto od MM
Na forum
Od 2021
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
Posty - 193
Klub
ŁSM - Łódzka Siesta Modelarska
A co ma bałagan na biurku do klejenia modeli? Mnie się lepiej myśli i pracuje jak właśnie mam bałagan. To tak jak w tym powiedzeniu "co ma piernik do wiatraka" ? Załóż własną relacje i dziel się ze światem swoim hobby. Bo to że masz 5 rozgrzebanych modeli to piszesz już któryś raz.

Post zmieniony (07-07-25 06:28)
Pozdrawiam

Han Solo

Ukończone modele:

Me-109 Trop Mitsubichi Zero
07-07-25 05:52
Na forum od 2021
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
Posty - 193
07-07-25 05:52
Odp: [R] Mój drugi model kartonowy pancernik Vitorio Venetto od MM
Na forum
Od 2021
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
Posty - 193
Klub
ŁSM - Łódzka Siesta Modelarska
Załóż własną relacje z budowy modelu.

Post zmieniony (07-07-25 06:13)
Pozdrawiam

Han Solo

Ukończone modele:

Me-109 Trop Mitsubichi Zero
07-07-25 08:28
Na forum od 2021
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
Posty - 193
07-07-25 08:28
Odp: [R] Mój drugi model kartonowy pancernik Vitorio Venetto od MM
Na forum
Od 2021
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
Posty - 193
Klub
ŁSM - Łódzka Siesta Modelarska
To narazie tyle. Co do tego "wklęśnięcia" w poszyciu musze dziś kupić spinacze i będę działał tzn. spróbował to naprawić.

Pozdrawiam

Han Solo

Ukończone modele:

Me-109 Trop Mitsubichi Zero
07-07-25 10:25
Na forum od 2010
Relacje w toku - 27
Relacje z galerią - 1
Galerie - 34
Posty - 11 153
W Rupieciarni - 20
Projekt 50 Lat MM
07-07-25 10:25
Odp: [R] Mój drugi model kartonowy pancernik Vitorio Venetto od MM
Na forum
Od 2010
Relacje w toku - 27
Relacje z galerią - 1
Galerie - 34
Posty - 11 153
W Rupieciarni - 20
Projekt 50 Lat MM
Jeżeli wypchnięcie drutem zapadniętej powierzchni nie wyjdzie, można zrobić tak - rozciąć przy wrędze białe pole i powpychać do środka kłaczki waty aż zapadnięcie zostanie zniwelowane.
07-07-25 10:54
Na forum od 2005
Posty - 321
07-07-25 10:54
Odp: [R] Mój drugi model kartonowy pancernik Vitorio Venetto od MM
Na forum
Od 2005
Posty - 321
Hmm,ja tam bym odciął nożykiem cały element, uformował i przykleił ponownie..
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować