Tak jak oklejasz paskami wręgi dna okrętu to daj sobie paski w miejscach łączeń burt i na ich krawędziach.
Raz, że nie będzie widocznej dziury jak wyjdą niedokładności i poszycie się nie będzie schodzić, a dwa łatwiej będzie Ci je nakleić. Kiedyś to był standard w opisie budowy modeli z MM.