Zaloguj się Zarejestruj się
07-07-25 12:37
07-07-25 12:37
Odp: [R] Mój drugi model kartonowy pancernik Vitorio Venetto od MM
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Posty - 2 067
Projekt 50 Lat MM
Klub
QWKAK - Quasi Warszawski Klub Anonimowego Kartonoholika
Odcinanie to ostateczność, a na przyszłość proponuje dawać choćby częściowe poprzeczne wzmocnienia między wręgami. Trudniej wtedy jest sobie tak przypadkowo wepchnąć poszycie.
W budowie: Halny
07-07-25 15:47
07-07-25 15:47
Odp: [R] Mój drugi model kartonowy pancernik Vitorio Venetto od MM
Na forum
Od 2003
Relacje w toku - 9
Galerie - 6
Posty - 2 496
Projekt 50 Lat MM
Rzut ogólny wyglada nawet nieźle, jak na pierwszy raz. Pod lupę do oceny nie biore, bo nie ta kategoria.
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.
07-07-25 20:08
07-07-25 20:08
Odp: [R] Mój drugi model kartonowy pancernik Vitorio Venetto od MM
Na forum
Od 2003
Relacje w toku - 4
Galerie - 2
Posty - 335
Sugerowałbym jeszcze inne rozwiązanie wyprostowania poszycia w części rufowej. Wystarczy wyciąć okienko w wodnicy do której jest dostęp i wypchnięcie od tej strony, albo jeśli karton będzie sprężynował , wypełnienie np. watą. Powodzenia!
Z Poważaniem
Koszałek
07-07-25 21:56
07-07-25 21:56
Odp: [R] Mój drugi model kartonowy pancernik Vitorio Venetto od MM
Na forum
Od 2021
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
Posty - 186
Klub
ŁSM - Łódzka Siesta Modelarska
Spróbuje z tą wodnicą co kolega Koszałek proponuje.
Pozdrawiam

Han Solo

Ukończone modele:

Me-109 Trop Mitsubichi Zero
21-07-25 11:10
21-07-25 11:10
Odp: [R] Mój drugi model kartonowy pancernik Vitorio Venetto od MM
Na forum
Od 2003
Galerie - 9
Posty - 2 788
W Rupieciarni - 2
No i jak Tomasz ? ,,Jedziesz,, dalej, czy już zwątpiłeś /
22-07-25 01:01
22-07-25 01:01
Odp: [R] Mój drugi model kartonowy pancernik Vitorio Venetto od MM
Na forum
Od 2021
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
Posty - 186
Klub
ŁSM - Łódzka Siesta Modelarska
Odłożyłem tego Vittorio Venetto na póżniej (nie odpaliłem go w sadzawce) a wziąłem się za Wildcata od WAK.

Post zmieniony (22-07-25 01:41)
Pozdrawiam

Han Solo

Ukończone modele:

Me-109 Trop Mitsubichi Zero
22-07-25 01:42
22-07-25 01:42
Odp: [R] Mój drugi model kartonowy pancernik Vitorio Venetto od MM
Na forum
Od 2021
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
Posty - 186
Klub
ŁSM - Łódzka Siesta Modelarska
Skąd ja to znam...
Pozdrawiam

Han Solo

Ukończone modele:

Me-109 Trop Mitsubichi Zero
06-08-25 18:46
06-08-25 18:46
Odp: [R] Mój drugi model kartonowy pancernik Vitorio Venetto od MM
Na forum
Od 2007
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
Posty - 57
Cześć,
Ja bym namoczył z rozsądkiem ten zapadnięty fragment i wyciągał odkurzaczem.
Wypychanie zrobi....dziurę albo conajmiej ślady....
Pozdrawiam
Robert
07-08-25 09:08
07-08-25 09:08
Odp: [R] Mój drugi model kartonowy pancernik Vitorio Venetto od MM
Na forum
Od 2021
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
Posty - 186
Klub
ŁSM - Łódzka Siesta Modelarska
Cześć

Wprawdzie Vitorio Venetto odłożony na półke bo narazie robie Wildcata(nie jest puszczony w sadzawce jak tu niektórzy złożyczyli) ,jak będzie natchnienie to do niego wróce. A rady zapamiętam.
Pozdrawiam

Han Solo

Ukończone modele:

Me-109 Trop Mitsubichi Zero
07-08-25 09:47
07-08-25 09:47
Odp: [R] Mój drugi model kartonowy pancernik Vitorio Venetto od MM
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Posty - 2 067
Projekt 50 Lat MM
Klub
QWKAK - Quasi Warszawski Klub Anonimowego Kartonoholika
Natchnieniu to trzeba pomóc bo samo to może długo nie przyjść.
W budowie: Halny
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować