Tomaszu kup duży arkusz barwionego kartonu i na nim rób zdjęcia. Ja tak przed laty robiłem.
Trochę mnie ten szkielet, a dokładnie jego dokładność wykonania niepokoi. Dlatego Spodziewam się problemów z oklejaniem, ale walcz, ja byłem bliski kiedyś sukcesu z Scharnhorstem ale zachciało mi się go ratować i szpachlować. Źle się to skończyło i model nie powstał aczkolwiek jest w przyszłych planach. Na razie bawię się w mniejsze formy.
Post zmieniony (25-06-25 21:14)