Zaloguj się Zarejestruj się
06-01-26 11:44
06-01-26 11:44
Re: [Z] silnik gwiazdowy do...?
Na forum
Od 2010
Relacje z galerią - 2
Galerie - 9
Posty - 619
Projekt 50 Lat MM
A ja mam sugestię odnośnie instrukcji obrazkowej.
Mianowicie, żeby zawsze była uwzględniona grubość kartonu, tak jak w kabinie, a nie jak fotel w kabinie.
19-04-26 09:50
19-04-26 09:50
Re: [Z] silnik gwiazdowy do...?
Na forum
Od 2023
Posty - 142
Hej, jak tam prace nad modelem..?
23-05-26 07:47
23-05-26 07:47
Re: [Z] silnik gwiazdowy do...?
Na forum
Od 2009
Relacje w toku - 1
Posty - 123
Prace zimą przystopowały. Miałem problemy zdrowotne. Chyba mgła pocovidowa. Zero, dziura w mózgu. Zabrałem się ostatnio i stwierdziłem, że muszę przerobić wiele rzeczy. Taka nerwica natręctw. Jak "naprzerabiam" to wrzucę jakąś aktualizację.
23-05-26 16:43
23-05-26 16:43
Re: [Z] silnik gwiazdowy do...?
Na forum
Od 2023
Posty - 142
Hej Waldek. Nie ma pośpiechu. Życze Ci zdrowia i czekamy na kolejne fotki.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować