Zaloguj się Zarejestruj się
20-07-25 19:02
20-07-25 19:02
Odp: [N] WAK - P-38J-10, M-346 Bielik i AutoBlinda 43
Na forum
Od 2023
Posty - 142
Taki model dostałeś pomieszany?
20-07-25 20:51
20-07-25 20:51
Odp: [N] WAK - P-38J-10, M-346 Bielik i AutoBlinda 43
Na forum
Od 2004
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1
Posty - 1 574
Projekt 50 Lat MM
Klub
ŁSM - Łódzka Siesta Modelarska
20-07-25 21:12
20-07-25 21:12
Odp: [N] WAK - P-38J-10, M-346 Bielik i AutoBlinda 43
Na forum
Od 2016
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
Posty - 1 326
Klub
TPM - Trójmiejski Piknik Modelarski
Papier rozruchowy, tzn zanim offset siądzie puszcza się partie rozruchową i mógł to być papier wcześniej wykorzystywany już w tym celu.
Zwodowane: Shima, HMS Fiji, pampersHMS Suffolk, pampersUSS Somers
Stocznia: USS NewMexico, RN Trento
Zbiorniki: M6oA2, BWP Borsuk
21-07-25 06:01
21-07-25 06:01
Odp: [N] WAK - P-38J-10, M-346 Bielik i AutoBlinda 43
Na forum
Od 2004
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
Posty - 1 373
W Rupieciarni - 2
Projekt 50 Lat MM
21-07-25 09:26
21-07-25 09:26
Odp: [N] WAK - P-38J-10, M-346 Bielik i AutoBlinda 43
Na forum
Od 2004
Posty - 1 997
Transformers :-)

Post zmieniony (21-07-25 19:14)
30-07-25 08:27
30-07-25 08:27
Odp: [N] WAK - P-38J-10, M-346 Bielik i AutoBlinda 43
Na forum
Od 2007
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
Posty - 811
AutoBlinda 43 - mało istotne, ale w moim egzemplarzu ostatnia strona była do góry nogami. Pomysł ze zdjęciem w środku bardzo fajny, tylko szkoda że zbyć ciemne i nie widać szczegółów. Co do samego modelu, grafika i elementy waloryzacyjne bardzo Mi osobiście pasują. Rysunki montażowe przejrzyste i czytelne Zastanawia mnie kolor opon, dlaczego w takich odcieniach?? I jednego czego mi brakuje na modelu to nity, przy tak szczegółowym odwzorowaniu warto było pokusić się o bardziej widoczne szczegóły tych elementów na pancerzu, o dodaniu gotowych nie wspominam. Ciekaw jestem jak będzie prezentować się gotowy :)
"Tworzy mnie dyscyplina, żadna motywacja"
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować