AutoBlinda 43 - mało istotne, ale w moim egzemplarzu ostatnia strona była do góry nogami. Pomysł ze zdjęciem w środku bardzo fajny, tylko szkoda że zbyć ciemne i nie widać szczegółów. Co do samego modelu, grafika i elementy waloryzacyjne bardzo Mi osobiście pasują. Rysunki montażowe przejrzyste i czytelne Zastanawia mnie kolor opon, dlaczego w takich odcieniach?? I jednego czego mi brakuje na modelu to nity, przy tak szczegółowym odwzorowaniu warto było pokusić się o bardziej widoczne szczegóły tych elementów na pancerzu, o dodaniu gotowych nie wspominam. Ciekaw jestem jak będzie prezentować się gotowy :)
"Tworzy mnie dyscyplina, żadna motywacja"