FORUM MODELARZY KARTONOWYCH
Regulamin
Pomoc
Zaloguj się
Zarejestruj się
Działy
Tematy/Start
Nowy temat
⇧ Nowszy wątek
Starszy wątek ⇩
Strona 2 z 3
⇦
1
2
3
⇨
97
10-06-25 15:31
10-06-25 15:31
Odp: [N]Jest już najnowszy Mały Modelarz z Mosquito
97
Na forum
Od 2003
Galerie
- 3
Posty
- 1 049
Klub
PIWKO
- Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
dobra, zanabyłem tego moskita, poprzednio miałem tego z 1977 więc można odnowić 😉
Post zmieniony (10-06-25 16:39)
----------------------------------------------------------------------------
o tu choszm ... o takie
F4 Phantom II
A10 Thunderbotl II
Mirage 2000D
Odpowiedz
Cytuj
Piterski
10-06-25 16:40
10-06-25 16:40
Odp: [N]Jest już najnowszy Mały Modelarz z Mosquito
Piterski
Na forum
Od 2005
Relacje w toku
- 8
Relacje z galerią
- 2
Posty
- 2 067
Klub
QWKAK
- Quasi Warszawski Klub Anonimowego Kartonoholika
Kto jest projektantem?
W budowie:
Halny
Odpowiedz
Cytuj
97
10-06-25 16:44
10-06-25 16:44
Odp: [N]Jest już najnowszy Mały Modelarz z Mosquito
97
Na forum
Od 2003
Galerie
- 3
Posty
- 1 049
Klub
PIWKO
- Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
Roman Staszałek
----------------------------------------------------------------------------
o tu choszm ... o takie
F4 Phantom II
A10 Thunderbotl II
Mirage 2000D
Odpowiedz
Cytuj
Mariusz NG
10-06-25 17:14
10-06-25 17:14
Odp: [N]Jest już najnowszy Mały Modelarz z Mosquito
Mariusz NG
Na forum
Od ???
Posty
- 41
Malowanie nowego Mosquito FB VI z MM jest intrygujące , ale czy PRAWDZIWE ?
Pozdrawiam Mariusz NG
Odpowiedz
Cytuj
Captain Nemo
10-06-25 19:39
10-06-25 19:39
Odp: [N]Jest już najnowszy Mały Modelarz z Mosquito
Captain Nemo
Na forum
Od ???
Posty
- 10
Czy już ktoś zaczął coś z tą nowością robić???
Ktoś planuje relację??
Wychowany na MM:)
Odpowiedz
Cytuj
Waldek K
10-06-25 23:36
10-06-25 23:36
Odp: [N]Jest już najnowszy Mały Modelarz z Mosquito
Waldek K
Na forum
Od 2003
Relacje w toku
- 2
Relacje z galerią
- 2
Galerie
- 4
Posty
- 2 061
Mariusz NG, a jakie masz zastrzeżenia do tego malowania?
Najlepsza skala to...?
1:100!!!
W budowie:
PT-109 i PT-171
,
USS Emmons
Free papermodel
LCP(S)
Odpowiedz
Cytuj
messer
11-06-25 00:17
11-06-25 00:17
Odp: [N]Jest już najnowszy Mały Modelarz z Mosquito
messer
Na forum
Od 2004
Relacje w toku
- 13
Relacje z galerią
- 12
Galerie
- 37
Posty
- 1 980
Klub
QWKAK
- Quasi Warszawski Klub Anonimowego Kartonoholika
Raczej wszystko się zgadza: [
asn.flightsafety.org
]
[
messer.cba.pl
]
Odpowiedz
Cytuj
Mejdej
11-06-25 08:19
11-06-25 08:19
Odp: [N]Jest już najnowszy Mały Modelarz z Mosquito
Mejdej
Na forum
Od 2005
Galerie
- 10
Posty
- 489
Czy to wydanie jest wznowieniem tego z 2000 roku ? (MM nr 10-11.2000)
Odpowiedz
Cytuj
Han Solo
11-06-25 08:22
11-06-25 08:22
Odp: [N]Jest już najnowszy Mały Modelarz z Mosquito
Han Solo
Na forum
Od 2021
Relacje w toku
- 1
Galerie
- 2
Posty
- 186
Klub
ŁSM
- Łódzka Siesta Modelarska
Taki duży popyt na MM że w empiku tymczasowo nie ma. Ja na szczęście odbieram dziś swoje dwa numery.
Pozdrawiam
Han Solo
Ukończone modele:
Me-109 Trop
Mitsubichi Zero
Odpowiedz
Cytuj
97
11-06-25 09:01
11-06-25 09:01
Odp: [N]Jest już najnowszy Mały Modelarz z Mosquito
97
Na forum
Od 2003
Galerie
- 3
Posty
- 1 049
Klub
PIWKO
- Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
to jest raczej wznowienie tego MM 1-2-3/2010 😉
----------------------------------------------------------------------------
o tu choszm ... o takie
F4 Phantom II
A10 Thunderbotl II
Mirage 2000D
Odpowiedz
Cytuj
Działy
Tematy/Start
Nowy temat
⇧ Nowszy wątek
Starszy wątek ⇩
Strona 2 z 3
⇦
1
2
3
⇨
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
Kliknij żeby zalogować