FORUM MODELARZY KARTONOWYCH
Regulamin
Pomoc
Zaloguj się
Zarejestruj się
Działy
Tematy/Start
Nowy temat
⇧ Nowszy wątek
Starszy wątek ⇩
Strona 2 z 2
⇦
1
2
24-04-25 17:19
Odp: [G] Hms Naiad GPM 1:200
QN
Na forum
Od 2003
Relacje w toku
- 1
Relacje z galerią
- 25
Galerie
- 8
Posty
- 3 428
W Rupieciarni
- 1
Pisałem już wielokrotnie, ale się powtórzę.
Jest piękny... Co tu dużo więcej pisać.
Pozdrawiam
QŃ
------------------------------------------------------------------------
Odpowiedz
Cytuj
24-04-25 17:36
Odp: [G] Hms Naiad GPM 1:200
Borowy
Na forum
Od 2010
Relacje z galerią
- 13
Galerie
- 3
Posty
- 5 438
Witam. Model wykonałeś wspaniale ! Wspaniale pod każdym względem.
Wykonane:
ORP Błyskawica
,
ORP Piorun
,
Torpedowce Kit i Bezszumnyj
,
Torpedowiec A-56
,
Torpedowiec ORP Kujawiak
,
ORP Burza - stan na 1943 r
,
Pz.Kpfw. III Ausf J
,
T-34
,
IS-2
,
Komuna Paryska
,
Sherman M4A3
,
Star 25 - samochód pożarniczy
,
Zlin 50L/LS
,
Gaz AA
,
PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1
,
Krupp Protze OSP
,
W budowie:
Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !
Odpowiedz
Cytuj
24-04-25 18:11
Odp: [G] Hms Naiad GPM 1:200
Waldek K
Na forum
Od 2003
Relacje w toku
- 2
Relacje z galerią
- 2
Galerie
- 4
Posty
- 2 059
Troszeczkę przyczepiłbym się bandery. Moim zdaniem zbyt pomiętolona i wytarta.
Ale to drobiazg, bo model jest G E N I A L N Y !
Najlepsza skala to...?
1:100!!!
W budowie:
PT-109 i PT-171
,
USS Emmons
Free papermodel
LCP(S)
Odpowiedz
Cytuj
27-04-25 15:44
Odp: [G] Hms Naiad GPM 1:200
Spychacz
Na forum
Od 2007
Relacje w toku
- 1
Relacje z galerią
- 2
Galerie
- 2
Posty
- 2 326
W Rupieciarni
- 2
Piękny. W ogóle i w szczególe. Gratulacje!
Relacja:
MAYA
Relacja z galerią:
ARIZONA
,
NAGATO
,
FUSO
Galeria:
RICHELIEU
,
KING GEORGE V
Slayer \m/
Odpowiedz
Cytuj
Działy
Tematy/Start
Nowy temat
⇧ Nowszy wątek
Starszy wątek ⇩
Strona 2 z 2
⇦
1
2
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
Kliknij żeby zalogować