Witam Kolegów
Wszystkim bardzo dziękuję za obecność i komentarze.
Żółtodziób – Pani Kasia, żona Pana Bartka; całkiem możliwe co mówisz, nie znam tematu aż tak głęboko;
Wiesław – bardzo imiennikowi dziękuję;
Marek1 – bardzo dziękuję.
Ewentualnie do następnego.
Pozdrowienia dla wszystkich
Winek (WiesławK)