Byłem w tej budowli. Warto zobaczyć. Otoczenie troszkę zapomniane przez władze lokalne, ale może przez to mocniejszy klimat wieków średnich… ;-)
Jelenia Góra tuż tuż. Będąc w okolicy, także Karpacza, warto sprawdzić.
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ
Mam profil na FB.