Zaloguj się Zarejestruj się
01-02-26 21:45
01-02-26 21:45
Re: [R] TAKAO
Na forum
Od 2010
Relacje w toku - 6
Galerie - 7
Posty - 438
Witam w nowym roku życząc z tej okazji wszystkim pasjonatom modelarstwa wszystkiego najlepszego.
Z góry przepraszam za zdjęcia , coś nie mogę ostatnio ogarnąć tematu zdjęć ,nie wiem może wzrok już nie ten.
Uzbroiłem burty w większość detali prócz klamrów

Sypnąłem nieco detali ma pokład śródokręcia

No i obecnie powstaje zabódowa z pokładem lotniczym

Pozdrawiam serdecznie ,do następnego
02-02-26 11:13
02-02-26 11:13
Re: [R] TAKAO
Na forum
Od 2015
Posty - 879
Klub
SPM - Szczeciński Paprykarz Modelarski
Ładnie, czyściutko, podoba mi się :-)
03-02-26 21:35
03-02-26 21:35
Re: [R] TAKAO
Super czyściutko :)
Pozdrawiam
Wojtek

W budowie: Szkuta Wiślana
Ukończone: A7V | Wieża Nyska w Otmuchowie | Crusader III | Tiger I | Łódź z Gokstad
25-05-26 23:28
25-05-26 23:28
Re: [R] TAKAO
Na forum
Od 2010
Relacje w toku - 6
Galerie - 7
Posty - 438


Witam
Ten post to taki test ,bo pierwszy raz to robię przez telefon ,więc chcę to sprawdzić jak to będzie funkcjonować
Same prace nad modelem postępują stasznie ślamazarnie,jeszcze nie miałem tak poważnego kryzysu motywacyjnego
w klejeniu,no ale cóż też tak musi być.
Pozdrawiam zainteresowanych i przepraszam za może nie zadowalające bierzące efekty
26-05-26 09:28
26-05-26 09:28
Re: [R] TAKAO
Na forum
Od 2022
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Posty - 1 249
Nie musisz przepraszać - nie kleisz dla nas
a klejenie to nie obowiązek
ważne, żebyś miał przyjemność
pozdro
WOJTEK
...może i lepię powoli, ale za to beznadziejnie....
...ja każdy model potrafię zchrzanić, a jaka jest twoja super-moc ?
-------------------------------------------------------------------------------------
W lepieniu: Luxtorpeda , Bussard , Alkett , America i coś tam jeszcze :)
Polepione : Kaplica M.B.Śnieżnej , Cerkiew
26-05-26 15:57
26-05-26 15:57
Re: [R] TAKAO
Na forum
Od 2016
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
Posty - 1 325
Klub
TPM - Trójmiejski Piknik Modelarski
Dzięki za update, każdy cieszy.
pozdr
Zwodowane: Shima, HMS Fiji, pampersHMS Suffolk, pampersUSS Somers
Stocznia: USS NewMexico, RN Trento
Zbiorniki: M6oA2, BWP Borsuk
29-05-26 11:09
29-05-26 11:09
Re: [R] TAKAO
Na forum
Od 2011
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 7
Galerie - 1
Posty - 724
Super wykonanie! Precyzja i czystość poza moim zasięgiem :-)
Pozdrawiam,

Kuba
---------------------------------------------
Flota japońska:
Na morzu
MATSU | NAGATSUKI | KIJI | ISUZU | SBT | OTSU GATA | KAMIKAWA MARU

W stoczni
SHIRYIA | ZUIHO | SHINSHU MARU
29-05-26 13:52
29-05-26 13:52
Re: [R] TAKAO
Na forum
Od 2011
Relacje w toku - 2
Posty - 32
Stanislaw, jak do cięzkiej cho_lery tak ładnie i czysto pomalowałeś i przykleiłeś (lub na odwrót) okapniki nad bulajami :)
Próbowałem różnymi sposobami ale takich efektów uzyskać nie potrafię.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować