Witam w nowym roku życząc z tej okazji wszystkim pasjonatom modelarstwa wszystkiego najlepszego.
Z góry przepraszam za zdjęcia , coś nie mogę ostatnio ogarnąć tematu zdjęć ,nie wiem może wzrok już nie ten.
Uzbroiłem burty w większość detali prócz klamrów

Sypnąłem nieco detali ma pokład śródokręcia
No i obecnie powstaje zabódowa z pokładem lotniczym

Pozdrawiam serdecznie ,do następnego