Witam
Zeus - Model zamierzam wykonać w standardzie jak jest w wycinance z wyjątkiem luf które będą toczone, to co widać na zdjęciach jest już przyklejone,instrukcja i numeracja częsci wskazują kolejność budowy w ten właśnie sposób a więc pierwsze pokład torpedowy z całą zabudową ,następnie poszucie burt a potem poszycie pod linią wodną.
Trzeba zachować tą kolejność gdyz model jest bardzo że tak powiem precyzyjnie spasowany, nie wybacza błędów, sam nie zaryzykowałbym budowy według swoich widzi mi się . Nadbudówki kominy ,wieże to już pewnie dobrowolna kolejność ,jednak kadłub z tego opracowania ,to trzeba naprawdę poświęcić trochę trzezwej uwagi
Pozdrawiam