Cześć Staszek.
Fajnie, że zabrałeś się za ten model. To chyba pierwsza relacja, a wydany był już kilka lat temu.
Te torpedy zdaje się, że jednak będą trochę widoczne, więc dobrze że je zrobiłeś.
Aaaaa to jest nowy projekt? Bo byślałem że wznowienie tego starego od G. Nowaka….
A dodatki- to bym blaszki pod mayę gpm kupił sporo do wykorzystania by było
Post zmieniony (27-04-25 22:00)
Jak na razie only Royal Navy choć nie wykluczam IJN
pozdro
WOJTEK
...może i lepię powoli, ale za to beznadziejnie....
...ja każdy model potrafię zchrzanić, a jaka jest twoja super-moc ?
-------------------------------------------------------------------------------------
W lepieniu: Luxtorpeda , Bussard , Alkett , America i coś tam jeszcze :)
Polepione : Kaplica M.B.Śnieżnej , Cerkiew
Hej Stanisław,
chyba jeszcze nie odpowiedziałeś na pytanie, dlaczego „plus”.
Popraw literówkę w poście z 26.04. – (to coś z „ożenkiem”) - szpeci nieco całą fajną relację. Chciałem ci o tym dać znać na „e-mail”, ale to połączenie działa tylko „na app” – którego nie mam i nie chcę mieć. Dlaczego nie ma „normalnej” (dla ludzi starszej daty jak ja) drogi połączenia mailowego?
Henryk wystarczy że wejdziesz w profil użytkownika i klikniesz prawym przyciskiem myszy w e-mail i wybierzesz "Kopiuj adres email". Dalej już chyba będziesz wiedział co i jak :-)
P.S. A model Takao zapowiada się bardzo ciekawie i będę tu zaglądał regularnie.