FORUM MODELARZY KARTONOWYCH
Regulamin
Pomoc
Zaloguj się
Zarejestruj się
Działy
Tematy/Start
Nowy temat
⇧ Nowszy wątek
Starszy wątek ⇩
Strona 2 z 2
⇦
1
2
kari
04-02-25 15:33
04-02-25 15:33
Odp: [G] Polikarpow Po-2 LNB KK39
kari
Na forum
Od 2005
Posty
- 2 062
...model ok ... ale, poprosiłbym jeszcze o jakieś ujęcia od spodu :-)
------------------------------------------------------------------------------------
Odpowiedz
Cytuj
Windus
05-02-25 06:09
05-02-25 06:09
Odp: [G] Polikarpow Po-2 LNB KK39
Windus
Na forum
Od 2004
Relacje w toku
- 1
Relacje z galerią
- 1
Galerie
- 5
Posty
- 1 370
W Rupieciarni
- 2
Ładnie wyszedł Ci ten model.
Gdzie kupiłeś nitkę do naciągów?
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra",
PZL W3-W "Sokół",
Pantera,
Sopwith F.1 Camel,
Hawker Hurricane Mk.IIB,
Messerschmitt Me 109 F-4,
F-104G Starfighter,
Mirage F1CT
PZL.37B "Łoś"
W toku:
IJN Oyodo
Odpowiedz
Cytuj
Matrix OST
26-05-26 15:47
26-05-26 15:47
Re: [G] Polikarpow Po-2 LNB KK39
Matrix OST
Na forum
Od 2005
Relacje w toku
- 6
Relacje z galerią
- 3
Galerie
- 7
Posty
- 458
Sporo różnych zdjęć (plan ogólny, detale).
Różne światło (pełne słońce, cień)
Może być trochę zakurzony bo jednak wisiał pod sufitem ponad rok... Starałem się odkurzyć.
W realizacji:
Su-7 BM
Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17
PZL P-11.c
Reszel Zamek Biskupi
PWS-A
Lublin R-XIII D
AH-64A Apache
Ford T
Odpowiedz
Cytuj
QN
26-05-26 18:28
26-05-26 18:28
Re: [G] Polikarpow Po-2 LNB KK39
QN
Na forum
Od 2003
Relacje w toku
- 1
Relacje z galerią
- 25
Galerie
- 8
Posty
- 3 428
W Rupieciarni
- 1
Brzydal, ale za to ładnie wykonany.
Gratuluję
Pozdrawiam
QŃ
------------------------------------------------------------------------
Odpowiedz
Cytuj
Krys
26-05-26 21:06
26-05-26 21:06
Re: [G] Polikarpow Po-2 LNB KK39
Krys
Na forum
Od 2014
Relacje w toku
- 1
Galerie
- 45
Posty
- 774
Klub
Kartonowy Tur
- Pasjonaci modelarstwa z Bielska Podlaskiego
Fajnie zrobiony model. Gratki. A nie było go czasem na Majówce.
KARTONOWY TUR
Zrobione:
BTR 60 PB
,
PTS
,
ZU 23-2
,
Bofors wz.36 plot
,
C2P
,
Pz.Kpfw I Ausf F
,
H 13 C Sioux
,
Grecka Cerkiew
,
TKS
,
Kfz 14 Adler
,
Aerosanie RF-8
,
Bofors wz.36 37mm ppanz.
,
drezyna TK
,
drezyna R
,
wz.29
,
wz.34
,
Putiłówka
,
Aerosanie NKL-16/42
,
Starachowicka
,
Moździerz 220mm wz.32
W budowie:
Su 76
Odpowiedz
Cytuj
Ryszard
27-05-26 06:45
27-05-26 06:45
Re: [G] Polikarpow Po-2 LNB KK39
Ryszard
Na forum
Od 2010
Relacje w toku
- 27
Relacje z galerią
- 1
Galerie
- 34
Posty
- 11 151
W Rupieciarni
- 20
Świetne wykonanie !
Odpowiedz
Cytuj
Matrix OST
27-05-26 07:54
27-05-26 07:54
Re: [G] Polikarpow Po-2 LNB KK39
Matrix OST
Na forum
Od 2005
Relacje w toku
- 6
Relacje z galerią
- 3
Galerie
- 7
Posty
- 458
Krys Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Fajnie zrobiony model. Gratki. A nie było go
> czasem na Majówce.
Akurat to nie mój ;-) Ja ostatni raz byłem na konkursie chyba 2 lata temu (Syrenka)
W realizacji:
Su-7 BM
Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17
PZL P-11.c
Reszel Zamek Biskupi
PWS-A
Lublin R-XIII D
AH-64A Apache
Ford T
Odpowiedz
Cytuj
Matrix OST
27-05-26 08:07
27-05-26 08:07
Re: Odp: [G] Polikarpow Po-2 LNB KK39
Matrix OST
Na forum
Od 2005
Relacje w toku
- 6
Relacje z galerią
- 3
Galerie
- 7
Posty
- 458
Windus Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Ładnie wyszedł Ci ten model.
> Gdzie kupiłeś nitkę do naciągów?
Wydaje mi się, że na mojehobby.pl
W realizacji:
Su-7 BM
Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17
PZL P-11.c
Reszel Zamek Biskupi
PWS-A
Lublin R-XIII D
AH-64A Apache
Ford T
Odpowiedz
Cytuj
Art
27-05-26 12:50
27-05-26 12:50
Re: [G] Polikarpow Po-2 LNB KK39
Art
Na forum
Od 2010
Relacje w toku
- 4
Relacje z galerią
- 6
Galerie
- 27
Posty
- 1 731
Coś tam da się dojrzeć i fajnie wygląda.
Ale fatalne zdjęcia z cieniami, nic prawie nie widać. Gdybyś doświetlił krzyżowo, byłoby ok
W budowie:
Pancernik Borodino
;
Wodnosamolot PBY CATALINA
;
Czołg MERKAVA Mk II
;
Zbudowane ostatnio:
Santa Maria
;
STS Lwów
;
Zapraszam do: [
art-modele.pl
]
Odpowiedz
Cytuj
Działy
Tematy/Start
Nowy temat
⇧ Nowszy wątek
Starszy wątek ⇩
Strona 2 z 2
⇦
1
2
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
Kliknij żeby zalogować