Zaloguj się Zarejestruj się
04-02-25 15:33
04-02-25 15:33
Odp: [G] Polikarpow Po-2 LNB KK39
Na forum
Od 2005
Posty - 2 062
...model ok ... ale, poprosiłbym jeszcze o jakieś ujęcia od spodu :-)
------------------------------------------------------------------------------------
05-02-25 06:09
05-02-25 06:09
Odp: [G] Polikarpow Po-2 LNB KK39
Na forum
Od 2004
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
Posty - 1 370
W Rupieciarni - 2
Projekt 50 Lat MM
26-05-26 15:47
26-05-26 15:47
Re: [G] Polikarpow Po-2 LNB KK39
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 3
Galerie - 7
Posty - 458
Projekt 50 Lat MM
Sporo różnych zdjęć (plan ogólny, detale).
Różne światło (pełne słońce, cień)

Może być trochę zakurzony bo jednak wisiał pod sufitem ponad rok... Starałem się odkurzyć.











26-05-26 18:28
26-05-26 18:28
Re: [G] Polikarpow Po-2 LNB KK39
Na forum
Od 2003
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 25
Galerie - 8
Posty - 3 428
W Rupieciarni - 1
Projekt 50 Lat MM
Brzydal, ale za to ładnie wykonany.
Gratuluję
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------
26-05-26 21:06
26-05-26 21:06
Re: [G] Polikarpow Po-2 LNB KK39
Na forum
Od 2014
Relacje w toku - 1
Galerie - 45
Posty - 774
Klub
Kartonowy Tur - Pasjonaci modelarstwa z Bielska Podlaskiego
27-05-26 06:45
27-05-26 06:45
Re: [G] Polikarpow Po-2 LNB KK39
Na forum
Od 2010
Relacje w toku - 27
Relacje z galerią - 1
Galerie - 34
Posty - 11 151
W Rupieciarni - 20
Projekt 50 Lat MM
Świetne wykonanie !
27-05-26 07:54
27-05-26 07:54
Re: [G] Polikarpow Po-2 LNB KK39
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 3
Galerie - 7
Posty - 458
Projekt 50 Lat MM
Krys Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Fajnie zrobiony model. Gratki. A nie było go
> czasem na Majówce.


Akurat to nie mój ;-) Ja ostatni raz byłem na konkursie chyba 2 lata temu (Syrenka)
27-05-26 08:07
27-05-26 08:07
Re: Odp: [G] Polikarpow Po-2 LNB KK39
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 3
Galerie - 7
Posty - 458
Projekt 50 Lat MM
Windus Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Ładnie wyszedł Ci ten model.
> Gdzie kupiłeś nitkę do naciągów?


Wydaje mi się, że na mojehobby.pl

27-05-26 12:50
27-05-26 12:50
Re: [G] Polikarpow Po-2 LNB KK39
Na forum
Od 2010
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 27
Posty - 1 731
Projekt 50 Lat MM
Coś tam da się dojrzeć i fajnie wygląda.
Ale fatalne zdjęcia z cieniami, nic prawie nie widać. Gdybyś doświetlił krzyżowo, byłoby ok
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować