Bardzo ładnie wykonany model. Gratulacje!
Opiniami na temat zdjęć się nie przejmuj, to jest Forum Modelarskie a nie fotograficzne.
Jedynie czego w zdjęciach brakuje to zbliżeń. Nie wykadrowania, tylko zbliżeń.
A wykadrować nadmiar tła oczywiście można.
Model - sklejony Magic'iem zawsze wyjdzie dobrze. Używam takiego kleju od prawie 60-ciu lat i uważam go za bardzo dobry.
Powodzenia w następnych projektach.
Pozdrowienia dla wszystkich
Winek (WiesławK)