Sory, nie czytalem całego wątku,, chciałbybym tylko powidziec tak-
Jak zobaczyłem u kolegi gotowy model VV, od wtedy zaczęła sie moja przygoda z papierowymi statkami.
Miałem wówczas jakieś 8 - 10 lat, teraz mam 37 i nadal z pływadełkami za pan brat.
Obojętnie, jak opracowany i wydany- Zakukpię.
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.