Zaloguj się Zarejestruj się
17-08-24 20:24
[G] PWS 26 MPMODEL
Jańcio
Na forum
Od 2006
Relacje z galerią - 2
Galerie - 22
Posty - 1 414
Projekt 50 Lat MM
Taaddaaaaaaam !

Jestem pierwszy ! No ale wcześnie i to po cichaczu zacząłem .Tak więc udało mi się skończyć PWSa 26 . Był to mój wymarzony model do wykonu ale miałem nadzieje że będzie to lepsze opracowanie . No cóż ,gdy się nie ma co się lubi to się lubi co się ma . Tak że obejżyjta sobie moje wypociny do których przyznaję się bez bicia podszedłem na luzaku .


















Pozdrawiam


Jańcio

Post zmieniony (28-03-25 17:26)
17-08-24 22:20
Odp: [G] PWS 26 MPMODEL
stary
Na forum
Od 2006
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5
Galerie - 1
Posty - 1 926
Projekt 50 Lat MM
Na luzaku? Strach pomyśleć co by wyszło przy odrobinie zaangażowania ;-)
Dla mnie bomba!
18-08-24 06:38
Odp: [G] PWS 26 MPMODEL
QN
Na forum
Od 2003
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 25
Galerie - 8
Posty - 3 428
W Rupieciarni - 1
Projekt 50 Lat MM
Całkiem fajny. Ale dlaczego się tak błyszczy?

Przy podwoziu musiałeś malować?
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------
18-08-24 09:20
Odp: [G] PWS 26 MPMODEL
kari
Na forum
Od 2005
Posty - 2 062
... model bardzo fajnie wykonany, ... moją uwagę zwracają chyba nieco zbyt grubaśne płaty,
no, ale jak napisałeś model wykonany "na luzaku" to wszystko tłumaczy ;-)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------


18-08-24 10:24
Odp: [G] PWS 26 MPMODEL
Ryszard
Na forum
Od 2010
Relacje w toku - 27
Relacje z galerią - 1
Galerie - 34
Posty - 11 145
W Rupieciarni - 20
Projekt 50 Lat MM
Nie wierzę, że "na luzaku". Wyszedł jak wyszedł i jeśli jesteś z niego zadowolony to jest OK !
18-08-24 10:57
Odp: [G] PWS 26 MPMODEL
MARIUSZ
Moderator

Na forum
Od 2001
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 22
Galerie - 9
Posty - 7 897
W Rupieciarni - 4
Projekt 50 Lat MM
Klub
ŁSM - Łódzka Siesta Modelarska
Gratulacje. Ja się spinam i pocę, ale nie wychodzi mi tak ładnie jak Tobie na luzaku , mistrzu…

Post zmieniony (18-08-24 18:49)
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.
18-08-24 13:30
Odp: [G] PWS 26 MPMODEL
Lukee
Na forum
Od 2015
Posty - 874
Klub
SPM - Szczeciński Paprykarz Modelarski
Piękny samolot, fajnie wykonany!
Moją uwagę przykuły naciągi - te podwójne linki świetnie zamodelowane, mógłbyś powiedzieć coś więcej (jakieś zdjęcie z budowy?) jak je robiłeś?
Pozdrawiam
18-08-24 21:17
Odp: [G] PWS 26 MPMODEL
Jańcio
Na forum
Od 2006
Relacje z galerią - 2
Galerie - 22
Posty - 1 414
Projekt 50 Lat MM
Dzięki Wam dobrzy ludzie za dobre słowo . Co do naciągów to przygotowuje miejsca wklejając z cienkiego drutu oczka służące do montażu linek .
Same linki to nić elastyczna pociągnięta czarnym mazakiem , no i tulejki z bibułki papierosowej nawijane na drucie 0,3 mm . Myślę że wszystko jasne .




Pozdrawiam
19-08-24 14:50
Odp: [G] PWS 26 MPMODEL
MarcinS
Na forum
Od 2003
Galerie - 2
Posty - 317
W Rupieciarni - 8
Projekt 50 Lat MM
Klub
ŁSM - Łódzka Siesta Modelarska
To ja się jeszcze do peanów pochwalnych dołączm bo głowe skłonić wypada. "Na luzaku"... kurna....!

Post zmieniony (19-08-24 15:12)
pozdrawiam,
MarcinS
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować