Witam,
Model powstał dobrych 4-5 lat wstecz, pierwszy sklejony w standardzie okręt podwodny i narazie jedyny, wydanie Modelika z USS Skipjack, ale chciałem ten model dedykować marynarzom z USS Scorpion SSN-589 który zatonął 22 Maja 1968 roku, było dochodzenie po stracie okrętu i były teorie, to można doczytać sobie.
Standard, zmieniłem tylko elementy na kiosku z numerem i elementy z nazwą okrętu. W sumie nie był trudny, ale jak to z nowoczesnymi podwodniakami, trzeba uważać by nie wyszedł banan, tu kadłub to samo piękno jednostek tego typu.
--
Sklejacz kartonowych modeli od ponad 40 lat. Raz coś się uda, innym razem nie za bardzo.
Ulubione tematy to żaglowce, okręty i dioramki opowiadające historie
Post zmieniony (17-05-24 09:35)
Sklejacz kartonowych modeli od ponad 40 lat. Raz coś się uda, innym razem nie za bardzo.
Ulubione tematy to żaglowce, okręty i dioramki opowiadające historie