Zaloguj się Zarejestruj się
23-06-22 12:59
Na forum od 2018
Relacje z galerią - 2
Galerie - 9
Posty - 259
W Rupieciarni - 4
23-06-22 12:59
[G] USS Scorpion - atomowy okręt podwodny - Modelik
Na forum
Od 2018
Relacje z galerią - 2
Galerie - 9
Posty - 259
W Rupieciarni - 4
Witam,

Model powstał dobrych 4-5 lat wstecz, pierwszy sklejony w standardzie okręt podwodny i narazie jedyny, wydanie Modelika z USS Skipjack, ale chciałem ten model dedykować marynarzom z USS Scorpion SSN-589 który zatonął 22 Maja 1968 roku, było dochodzenie po stracie okrętu i były teorie, to można doczytać sobie.

Standard, zmieniłem tylko elementy na kiosku z numerem i elementy z nazwą okrętu. W sumie nie był trudny, ale jak to z nowoczesnymi podwodniakami, trzeba uważać by nie wyszedł banan, tu kadłub to samo piękno jednostek tego typu.














--
Sklejacz kartonowych modeli od ponad 40 lat. Raz coś się uda, innym razem nie za bardzo.

Ulubione tematy to żaglowce, okręty i dioramki opowiadające historie

Post zmieniony (17-05-24 09:35)
Sklejacz kartonowych modeli od ponad 40 lat. Raz coś się uda, innym razem nie za bardzo.

Ulubione tematy to żaglowce, okręty i dioramki opowiadające historie
konradus Administrator
17-05-24 13:32
Na forum od 2001
Posty - 5 564
17-05-24 13:32
Odp: [G] USS Scorpion - atomowy okręt podwodny - Modelik
konradus
Administrator

Na forum
Od 2001
Posty - 5 564
@aragorn001

Dziękuję za poprawienie galerii! :>

pozdr,
k.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować