Zaloguj się Zarejestruj się
22-06-22 21:32
Na forum od 2018
Relacje z galerią - 2
Galerie - 9
Posty - 259
W Rupieciarni - 4
22-06-22 21:32
[G] Okręt podwodny klasy Walrus - HNLMS Zeeleeuw S803 (Sea Lion)
Na forum
Od 2018
Relacje z galerią - 2
Galerie - 9
Posty - 259
W Rupieciarni - 4
Witam, przedstawiam ostatni wyrób kartonowy Okręt podwodny klasy Walrus - HNLMS Zeeleeuw, model z waloryzacją, bazowałem na darmowym prostym tajlandzkim opracowaniu, kadłub piankowany, potem szlifowany i szpachlowany aż do uzyskania obłości, przybrudzenie poniżej linii zanużenia.

To nie jest mój pierwszy model okrętu podwodnego, ale pierwszy model na tym forum.

Skala 1:200, więc niewielki model, mam już popełnione:
USS Albacore
ORP Orzeł - najnowszy
USS Skipjack
Lira

I własny projekt Nautilusa Verne'a

Ale to w następnych galeriach

Jakoś się uporałem z dodaniem zdjęć.




























Pozdrawiam serdecznie

--

Post zmieniony (17-05-24 09:32)
Sklejacz kartonowych modeli od ponad 40 lat. Raz coś się uda, innym razem nie za bardzo.

Ulubione tematy to żaglowce, okręty i dioramki opowiadające historie
23-06-22 08:59
Na forum od 2006
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 12
Galerie - 22
Posty - 1 763
W Rupieciarni - 4
23-06-22 08:59
Odp: [G] Okręt podwodny klasy Walrus - HNLMS Zeeleeuw S803 (Sea Lion)
Na forum
Od 2006
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 12
Galerie - 22
Posty - 1 763
W Rupieciarni - 4
Przyjemnie się to ogląda. Fajne są te współczesne czarne nurkowce.
Czekam na następne galerie. :)
Tyle pięknych samolotów do sklejenia...
24-06-22 19:57
Na forum od 2003
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
Posty - 2 064
24-06-22 19:57
Odp: [G] Okręt podwodny klasy Walrus - HNLMS Zeeleeuw S803 (Sea Lion)
Na forum
Od 2003
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
Posty - 2 064
Piękny! No i nie do pomylenia z żadnym innym o.p. ;-)
Najlepsza skala to...? 1:100!!!
W budowie: PT-109 i PT-171 , USS Emmons
Free papermodel LCP(S)
konradus Administrator
17-05-24 13:32
Na forum od 2001
Posty - 5 564
17-05-24 13:32
Odp: [G] Okręt podwodny klasy Walrus - HNLMS Zeeleeuw S803 (Sea Lion)
konradus
Administrator

Na forum
Od 2001
Posty - 5 564
@aragorn001

Dziękuję za poprawienie galerii! :>

pozdr,
k.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować