Waldek K miałeś swój udział w temacie pojawienia się tego modelu w MO? czy generalnie w opracowaniu tej jednostki? Jeżeli tak to wdzięcznym Tobie!
Może masz jeszcze jakieś wpływy aby wciąż w MO pojawiały się tego typu maluchy? ;) Ta artyleria która teraz się pojawia jest fajnym oryginalnym tematem ale raz na jakiś czas fajnie byłoby znów otrzymać coś opracowanego w standardzie np.:
1) PGM-17
2) Artilleriefährprahm typu D3
3) LCI (L) 125 (właśnie ta barka)
4) HMS Grey Fox (ten jest w mojej kolejce po obecnie robionej barce desantowej)
Wszystkie powyższe modele miały wspólne cechy:
- to małe jednostki
- bardzo fajnie zdetalizowane
- fantastyczna kolorystyka
- cienka linia obrysów części
pozostałe maluchy z MO również są mega ciekawe ale już przez kogoś innego projektowane i te grubaśne linie obrysu części mnie akurat mniej zachęcają - choć i tak je kiedyś zrobię ;).