Zaloguj się Zarejestruj się
04-02-24 19:02
Na forum od 2006
Relacje w toku - 4
Galerie - 1
Posty - 126
04-02-24 19:02
[G] Staliniec T-100 GPM !:72
Na forum
Od 2006
Relacje w toku - 4
Galerie - 1
Posty - 126
Witam ! Taki model dla fanu :-)




Pozdrawiam !
StuGu Moderator
04-02-24 19:11
Na forum od 2002
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 15
Posty - 4 898
04-02-24 19:11
Odp: [G] Staliniec T-100 GPM !:72
StuGu
Moderator

Na forum
Od 2002
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 15
Posty - 4 898
Klub
GEKO - Górnośląska Elita Kartonowych Oszołomów
Cześć.
Jak się robi coś dla funu, to chyba wychodzi najlepiej:-)
Świetna miniaturka - także jako całość:-)
StuGu
04-02-24 19:38
Na forum od 2017
Posty - 257
04-02-24 19:38
Odp: [G] Staliniec T-100 GPM !:72
Na forum
Od 2017
Posty - 257
Super!
Dla mnie tylko ta latarnia jakoś tak nie tak, przede wszystkim kształt „klosza”.
Pozdrawiam
Henryk
04-02-24 20:20
Na forum od 2005
Relacje w toku - 5
Posty - 1 397
04-02-24 20:20
Odp: [G] Staliniec T-100 GPM !:72
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 5
Posty - 1 397
Super realistyczna dioramka ! Oczywiście model też ! Ale w zbiegu z magazynem i rampą jest pełen odjazd. Lampa rzeczywiście nietypowa. Najczęściej widziałem w takich okolicznościach lampę z płaskim białym kloszem(kształt miski) i normalną żarówką ewentualnie sodówa w kroplowej osłonie.
05-02-24 07:53
Na forum od 2024
Posty - 1
05-02-24 07:53
Odp: [G] Staliniec T-100 GPM !:72
Na forum
Od 2024
Posty - 1
Super realistyczna
05-02-24 08:20
Na forum od 2007
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10
Posty - 1 809
W Rupieciarni - 1
05-02-24 08:20
Odp: [G] Staliniec T-100 GPM !:72
Na forum
Od 2007
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10
Posty - 1 809
W Rupieciarni - 1
Jak to mówią - Mały ale wariat ;)
Cała dioramka wyszła Ci rewelacyjnie, brawo!
GG 6801515
05-02-24 09:08
Na forum od 2013
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
Posty - 2 328
05-02-24 09:08
Odp: [G] Staliniec T-100 GPM !:72
Na forum
Od 2013
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
Posty - 2 328
Bombowa dioramka. Podobuje mnię się ogromnie.
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska
05-02-24 11:06
Na forum od 2008
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 5
Galerie - 18
Posty - 528
W Rupieciarni - 1
Projekt 50 Lat MM
05-02-24 11:06
Odp: [G] Staliniec T-100 GPM !:72
Na forum
Od 2008
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 5
Galerie - 18
Posty - 528
W Rupieciarni - 1
Projekt 50 Lat MM
Świetny wyrób.
Latarnią się nie przejmuj, inwencja tfu.. rcza tez się liczy.
06-02-24 20:44
Na forum od 2003
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 8
Galerie - 25
Posty - 331
06-02-24 20:44
Odp: [G] Staliniec T-100 GPM !:72
Na forum
Od 2003
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 8
Galerie - 25
Posty - 331
Super wyszło. A ta lampa to chyba nie klosz, tylko raczej to co z niego zostało :)
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować