Super realistyczna dioramka ! Oczywiście model też ! Ale w zbiegu z magazynem i rampą jest pełen odjazd. Lampa rzeczywiście nietypowa. Najczęściej widziałem w takich okolicznościach lampę z płaskim białym kloszem(kształt miski) i normalną żarówką ewentualnie sodówa w kroplowej osłonie.