Zaloguj się Zarejestruj się
05-02-24 08:36
05-02-24 08:36
Odp: [G] Su-27UBM – Angraf 261 po mojemu
Na forum
Od 2003
Galerie - 3
Posty - 1 049
Klub
PIWKO - Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
Jasiek, przecież jak byk stoi
"Wydawnictwo: Angraf Model

Opracowanie: Dmitri Udałow

Zdjęcia surówki: Mariusz Kurzyński"
myślę, że każdy kto choć odrobinkę się orientuje, zajarzy, że to nie jest wycinanka ;-)
----------------------------------------------------------------------------
o tu choszm ... o takie
F4 Phantom II A10 Thunderbotl II Mirage 2000D
05-02-24 09:42
05-02-24 09:42
Odp: [G] Su-27UBM – Angraf 261 po mojemu
Na forum
Od 2019
Galerie - 12
Posty - 285
Model wybitny jak każdy Twój wyrób, natomiast zagrywka wydawcy trochę taka dziwna, chociaż jak na początku zobaczyłem "surówkę" to już wszedłem na stronę answer i bach do koszyka ale moje drugie ja po ostatnich zakupach stwierdziło weź wyluzuj ale pewnie ktoś poszedł za głosem serca ;)
uwielbiam zapach butaprenu o poranku
05-02-24 14:22
05-02-24 14:22
Odp: [G] Su-27UBM – Angraf 261 po mojemu
Na forum
Od 2003
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 25
Galerie - 8
Posty - 3 428
W Rupieciarni - 1
Projekt 50 Lat MM
Wypas na całego.
Gratulacje :-)
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------
El Comandante
Administrator
05-02-24 23:27
05-02-24 23:27
Odp: [G] Su-27UBM – Angraf 261 po mojemu
El Comandante
Administrator

Na forum
Od 2003
Relacje z galerią - 6
Galerie - 13
Posty - 1 519
Klub
GEKO - Górnośląska Elita Kartonowych Oszołomów
Genialny model, cudo, jak zwykle zresztą :) Gratuluję!
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
06-02-24 07:45
06-02-24 07:45
Odp: [G] Su-27UBM &#8211; Angraf 261 po mojemu
Na forum
Od 2022
Galerie - 3
Posty - 86
Wow!!!
09-02-24 15:05
09-02-24 15:05
Odp: [G] Su-27UBM &#8211; Angraf 261 po mojemu
Na forum
Od 2016
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 1
Galerie - 7
Posty - 235
Świetny model, wykonanie jak zawsze w Twoim stylu robi mega wrażenie.
Pozdrawiam
WOJTEK
---------------------------------------------------
Na warsztacie: P.37B Łoś, Fw-190A-8/R8
W przygotowaniu: Tiger I
Galerie: B-239 , Ju-88C6 , P-38G , M4A4SHERMAN , IS-2 , F-15J , SU-25M1 , SHERMAN FURY
24-05-26 15:47
24-05-26 15:47
Re: [G] Su-27UBM – Angraf 261 po mojemu
Na forum
Od 2026
Posty - 4
Świetny model. Myślę o pokolorowaniu modeli aerografem. Mam jednak pytanie. Jak zaznaczyłeś poniższe linie? Pozdrawiam.
25-05-26 07:04
25-05-26 07:04
Re: [G] Su-27UBM – Angraf 261 po mojemu
Na forum
Od 2005
Relacje z galerią - 19
Galerie - 77
Posty - 1 327
Projekt 50 Lat MM
Klub
WAK - Wrocławska Anarchia Kartonowa
zeynixbautflugzeuge Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Świetny model. Myślę o pokolorowaniu modeli
> aerografem. Mam jednak pytanie. Jak zaznaczyłeś
> poniższe linie? Pozdrawiam.

Zapoznaj się proszę z tym wątkiem:
[www.konradus.com]
Tam znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie.
Pozdrawiam Mariusz

Ostatnie wypociny ;)

Powietrze:
A6M5 Zero, A6M3 Zero, A6M2 Zero, MiG-21UM, HS-123, Su-27UBM, MiG-29MU.

Heavy metal:
D-350 Mazur, Vk 4501
25-05-26 07:38
25-05-26 07:38
Re: [G] Su-27UBM – Angraf 261 po mojemu
Na forum
Od 2017
Relacje w toku - 1
Posty - 182
wygląda jak zabawka to już nie modelarstwo kartonowe ,fajnie by wyglądał jak by był model plastikowy ,mam nadzieje że modele zaczną wydawać czarno -białe do malowania dla malarzy kartonowych tak żartem
25-05-26 10:14
25-05-26 10:14
Re: [G] Su-27UBM – Angraf 261 po mojemu
Na forum
Od 2022
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Posty - 1 249
3xNIE !
wtedy standard by umarł
No chyba, ze by 2 wersje poszycia zawsze były w wycinance, tylko po co?

Poza tym skąd malarz by miał widzieć jak pomalować ? hihi (też żarcik)
pozdro
WOJTEK
...może i lepię powoli, ale za to beznadziejnie....
...ja każdy model potrafię zchrzanić, a jaka jest twoja super-moc ?
-------------------------------------------------------------------------------------
W lepieniu: Luxtorpeda , Bussard , Alkett , America i coś tam jeszcze :)
Polepione : Kaplica M.B.Śnieżnej , Cerkiew
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować