Model wybitny jak każdy Twój wyrób, natomiast zagrywka wydawcy trochę taka dziwna, chociaż jak na początku zobaczyłem "surówkę" to już wszedłem na stronę answer i bach do koszyka ale moje drugie ja po ostatnich zakupach stwierdziło weź wyluzuj ale pewnie ktoś poszedł za głosem serca ;)
zeynixbautflugzeuge Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Świetny model. Myślę o pokolorowaniu modeli
> aerografem. Mam jednak pytanie. Jak zaznaczyłeś
> poniższe linie? Pozdrawiam.
Zapoznaj się proszę z tym wątkiem:
[www.konradus.com]
Tam znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie.
wygląda jak zabawka to już nie modelarstwo kartonowe ,fajnie by wyglądał jak by był model plastikowy ,mam nadzieje że modele zaczną wydawać czarno -białe do malowania dla malarzy kartonowych tak żartem
3xNIE !
wtedy standard by umarł
No chyba, ze by 2 wersje poszycia zawsze były w wycinance, tylko po co?
Poza tym skąd malarz by miał widzieć jak pomalować ? hihi (też żarcik)
pozdro
WOJTEK
...może i lepię powoli, ale za to beznadziejnie....
...ja każdy model potrafię zchrzanić, a jaka jest twoja super-moc ?
-------------------------------------------------------------------------------------
W lepieniu: Luxtorpeda , Bussard , Alkett , America i coś tam jeszcze :)
Polepione : Kaplica M.B.Śnieżnej , Cerkiew