FORUM MODELARZY KARTONOWYCH
Regulamin
Pomoc
Zaloguj się
Zarejestruj się
Działy
Tematy/Start
Nowy temat
⇧ Nowszy wątek
Starszy wątek ⇩
Strona 3 z 3
⇦
1
2
3
Art
25-05-26 15:21
25-05-26 15:21
Re: [G] Su-27UBM – Angraf 261 po mojemu
Art
Na forum
Od 2010
Relacje w toku
- 4
Relacje z galerią
- 6
Galerie
- 27
Posty
- 1 731
Super wykon z tymi detalami jeszcze.
Gratulacje!
W budowie:
Pancernik Borodino
;
Wodnosamolot PBY CATALINA
;
Czołg MERKAVA Mk II
;
Zbudowane ostatnio:
Santa Maria
;
STS Lwów
;
Zapraszam do: [
art-modele.pl
]
Odpowiedz
Cytuj
stachooo
31-05-26 20:22
31-05-26 20:22
Re: [G] Su-27UBM – Angraf 261 po mojemu
stachooo
Na forum
Od 2006
Relacje w toku
- 3
Relacje z galerią
- 23
Galerie
- 30
Posty
- 2 321
W Rupieciarni
- 16
Czapki z głów za malowanie! Trudny kamuflaż to jedno, ale te dysze wylotowe są po prostu genialne.
Pozdrawiam, Stachu
Samoloty z kartonu - mój blog modelarski
Samoloty z kartonu - Facebook
Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.
Odpowiedz
Cytuj
Działy
Tematy/Start
Nowy temat
⇧ Nowszy wątek
Starszy wątek ⇩
Strona 3 z 3
⇦
1
2
3
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
Kliknij żeby zalogować