Zaloguj się Zarejestruj się
25-05-26 15:21
25-05-26 15:21
Re: [G] Su-27UBM – Angraf 261 po mojemu
Na forum
Od 2010
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 27
Posty - 1 731
Projekt 50 Lat MM
Super wykon z tymi detalami jeszcze.
Gratulacje!
31-05-26 20:22
31-05-26 20:22
Re: [G] Su-27UBM – Angraf 261 po mojemu
Na forum
Od 2006
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 30
Posty - 2 321
W Rupieciarni - 16
Projekt 50 Lat MM
Czapki z głów za malowanie! Trudny kamuflaż to jedno, ale te dysze wylotowe są po prostu genialne.
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować