Witam w nowym roku z nowym modelem. Jest to mały krążownik Nowik carskiej floty rosyjskiej zbudowany w stoczni Schichaua w Gdańsku w 1900 roku. Miał to być szybki model odpoczynkowy i sklejony w ramach wdzięczności naszemu forumowemu koledze Zablo1978 od którego model otrzymałem i dzięki któremu model powstał, no ale jak to bywa budowa przeciągnęła się na kilka miesięcy. Pozdrawiam z tego miejsca Michała i jeszcze raz dziękuję za model, oraz zapraszam do oglądania.
QWKAK- Quasi Warszawski Klub Anonimowego Kartonoholika
Przez twoją galerię dioramy trafiłem na twoje inne galerie i Nowik sklejony jest bardzo ładnie, gratuluje uzyskanego efektu.
Faktycznie Michał wiedział w czyje ręce go przekazać by mógł zabłysnąć i przykuć wzrok i uwagę swoją sylwetką.