No tak, Piotr jest zapewne uczciwym człowiekiem i nikogo nie oszuka, ale mimo wszystko prowadzi SKLEP internetowy, a tutaj powinny panować pewne zasady Sprzedawca-Klient, które powinien zawierać Regulamin każdego sklepu.
Jasne, że najlepiej się porozumieć, ale co do definicji to nie tak to powinno wyglądać.
Brak kontaktu z Klientem, przedłużające się terminy, brak wyjaśnienia mogą spowodować po prostu, że Klient już nie wróci i zrobi zły PR Sprzedawcy, czemu trudno się dziwić.
StuGu