Zaloguj się Zarejestruj się
16-11-23 17:00
[G] Dom A.Dürera w Norymberdze, Schreiber-Bogen, 1:160
Brystol
Na forum
Od 2013
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 35
Posty - 4 551
W Rupieciarni - 2
Szanowni Panowie Forumowicze,

chciałem być strażakiem jak będę duży, ale zmieniam plany, zostanę murarzem, bo:

"murarz domy buduje, krawiec szyje ubrania, ale gdzieżby co co uszył, gdyby nie miał mieszkania"

ten tu, to dom niejakiego Dürera w Norymberdze - notabene dzięki klejeniu bzdetów z papieru dowiedziałem sie co to za jeden,
bo zajrzałem do encyklopedi PWN, króliki i nosorożce rysował,
a tak to pewno bym nie wiedział i w niewiedzy żył.

Murowany bez cyzelowania, ło rety rety , co panie u fryzjera powiedzą !!!
Zapadnięty dach to nie "moja wina", ino tak autor narysował, bo dom stary



Obracam domem, aby każdą ściane było widać











--

Post zmieniony (16-11-23 19:32)
16-11-23 19:08
Odp: [G] Dom A.Dürera w Norymberdze, Schreiber-Bogen, 1:160
Piotr D.
Na forum
Od 2003
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 30
Posty - 1 914
W Rupieciarni - 6
Projekt 50 Lat MM
Klub
SPM - Szczeciński Paprykarz Modelarski
Ładnie wyszło, gratuluję.
Ta "bajkowa" tekstura po prostu kradnie moje serce ;-)
pozdrawiam
Piotr

16-11-23 19:21
Odp: [G] Dom A.Dürera w Norymberdze, Schreiber-Bogen, 1:160
ceva
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 7
Galerie - 26
Posty - 3 390
W Rupieciarni - 28
Projekt 50 Lat MM
No to już chatę jednego znanego niemieckiego malarza masz, a tego jeszcze bardziej znanego co prawda Austriaka, ale głęboko związanego z Niemcami, tez będziesz robił?
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI , LANCISTI
16-11-23 20:46
Odp: [G] Dom A.Dürera w Norymberdze, Schreiber-Bogen, 1:160
Lelum Polelum
Na forum
Od 2007
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
Posty - 1 434
Projekt 50 Lat MM
GPM chyba wydał willę w Gierłoży.
Fajnie Brystol, że się tak rozkręciłeś. Trochę Ci zazdroszczę.
serwusik
22-11-23 13:51
Odp: [G] Dom A.Dürera w Norymberdze, Schreiber-Bogen, 1:160
Akra
Na forum
Od 2005
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5
Posty - 7 096
Projekt 50 Lat MM
Brystolu, a nie rozważałeś porwania na drobne strzępki kawałka gąbki, pomalowania na zielono i przyklejenia pod oknami na miejscu płasko wydrukowanej zieleni? Sądzę że efekt byłby znakomity!
22-11-23 16:15
Odp: [G] Dom A.Dürera w Norymberdze, Schreiber-Bogen, 1:160
Brystol
Na forum
Od 2013
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 35
Posty - 4 551
W Rupieciarni - 2
Akra, zrobić z gąbki to byłoby w kierunku "aby było jak w rzeczywistości",

staram sie uprawiać frajdolarstwo w formie nie skażonej, moje bzdety mają pokazywać, że są z papieru

(to taki jeden z objawów papierowego bierdolca)
brystol jest gupi! lalalalaala!

wieje nudą, kiczem i kaszaną
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować