Zaloguj się Zarejestruj się
16-06-25 00:22
Na forum od 2003
Relacje w toku - 1
Posty - 633
W Rupieciarni - 4
Projekt 50 Lat MM
16-06-25 00:22
Odp: [R] M24 CHAFFE by QŃ – od podstaw
Na forum
Od 2003
Relacje w toku - 1
Posty - 633
W Rupieciarni - 4
Projekt 50 Lat MM
Twoja robota QN od tyle lat to jest klasa sama w sobie. Te detale zwalaja z nog, bo to nie tylko cierpliwosc, ale i tona precyzji.
Malowaniu modeli mówię głośne TAK ;-)

Zakończone: T-40, Przodek
Nowe: T-26, Monitor "Warszawa"
21-06-25 13:11
Na forum od 2003
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 25
Galerie - 8
Posty - 3 428
W Rupieciarni - 1
Projekt 50 Lat MM
21-06-25 13:11
Odp: [R] M24 CHAFFE by QŃ – od podstaw
Na forum
Od 2003
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 25
Galerie - 8
Posty - 3 428
W Rupieciarni - 1
Projekt 50 Lat MM
Po czterech latach pracy, z czego intensywnej – ostatnie dwa lata udało mi się doprowadzić klejenie Panther Pup-a do końca.

Planowałem wykonać coś takiego:



Wyszło tak:













A w szczegółach wygląda to następująco:

















Zdjęcia plenerowe:



A tu stado wyprowadzone na pastwisko:


THE END…
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------
21-06-25 15:06
Na forum od 2015
Posty - 879
21-06-25 15:06
Odp: [R/G] M24 CHAFFE by QŃ – od podstaw
Na forum
Od 2015
Posty - 879
Klub
SPM - Szczeciński Paprykarz Modelarski
Łeeee, do bani! Układ zadrapań się nie zgadza. Pełno błędów... A myślałem, ze poważnie podszedłeś do tematu.




:-DDD

Nie potrafię napisać niczego mądrego. Model po prostu perfekcyjny! Jak zwykle zresztą :-) Można godzinami oglądać i smakować każdą śrubkę. Tylko chyba kondoma zapomniałeś nałożyć ;-)
21-06-25 16:13
Na forum od 2020
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 7
Galerie - 3
Posty - 512
21-06-25 16:13
Odp: [R/G] M24 CHAFFE by QŃ – od podstaw
Na forum
Od 2020
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 7
Galerie - 3
Posty - 512
Brak słów, piękny model!
21-06-25 16:54
Na forum od 2022
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Posty - 1 250
21-06-25 16:54
Odp: [R/G] M24 CHAFFE by QŃ – od podstaw
Na forum
Od 2022
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 2
Posty - 1 250
łoł, CZAD
jeżeli o mnie chodzi to nie podoba mi się ....
żartuję, tu nie ma prawa cokolwiek się nie podobać
wykon jest perfekcyjny
a całe stadko to już w ogóle szkoda słów ... tak ładne jest
jak to się mówi
mucha nie siada... bo się boi XD

Post zmieniony (21-06-25 16:54)
pozdro
WOJTEK
...może i lepię powoli, ale za to beznadziejnie....
...ja każdy model potrafię zchrzanić, a jaka jest twoja super-moc ?
-------------------------------------------------------------------------------------
W lepieniu: Luxtorpeda , Bussard , Alkett , America i coś tam jeszcze :)
Polepione : Kaplica M.B.Śnieżnej , Cerkiew
21-06-25 17:42
Na forum od 2003
Galerie - 3
Posty - 1 049
21-06-25 17:42
Odp: [R/G] M24 CHAFFE by QŃ – od podstaw
Na forum
Od 2003
Galerie - 3
Posty - 1 049
Klub
PIWKO - Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
a ochów i achów nie było końca 😀
----------------------------------------------------------------------------
o tu choszm ... o takie
F4 Phantom II A10 Thunderbotl II Mirage 2000D
21-06-25 19:19
Na forum od 2021
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 4
Posty - 342
Projekt 50 Lat MM
21-06-25 19:19
Odp: [R/G] M24 CHAFFE by QŃ – od podstaw
Na forum
Od 2021
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 4
Posty - 342
Projekt 50 Lat MM
Fantastyczny model w najmniejszym szczególe, czyli taki Qniowy standard :-) Osobiście jednak to nie przepadam za takimi zimowymi kamuflażami pomimo, że wyglądaja bardzo efektownie. Niezwykle skutecznie umniejszają jednak kunsztowi modelarza ukrywając wszelkie żmudnie wykonywane detale jak również ukrywając ewentualne niedoskonałości. Na szczęście jest relacja i fotki z budowy i pod tym względem nie ma żadnej dyskusji. Chylę czoła. Gratulacje!
Pozdrawiam
Piotrek
21-06-25 19:45
Na forum od 2004
Posty - 742
21-06-25 19:45
Odp: [R/G] M24 CHAFFE by QŃ – od podstaw
Na forum
Od 2004
Posty - 742
Jak zwykle genialny model!!!!
Pozdrawiam
Grzegorz
KWA
22-06-25 07:23
Na forum od 2006
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5
Galerie - 1
Posty - 1 926
Projekt 50 Lat MM
22-06-25 07:23
Odp: [R/G] M24 CHAFFE by QŃ – od podstaw
Na forum
Od 2006
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5
Galerie - 1
Posty - 1 926
Projekt 50 Lat MM
Zacytuję słowa starego Czereśniaka z czterech pancernych gdy przymierzał niemiecki mundur:
"Krój dobry tylko kolor paskudny" ;-)
Model kozak ale kamuflaż ukrywa wiele smaczków. A szkoda. No ale zdjęcia są w 2D. W 3D czyli oglądany na żywo urywa łeb. Tego jestem pewien.
Gratulacje. Piękna praca.
StuGu Moderator
22-06-25 11:31
Na forum od 2002
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 15
Posty - 4 898
22-06-25 11:31
Odp: [R/G] M24 CHAFFE by QŃ – od podstaw
StuGu
Moderator

Na forum
Od 2002
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 15
Posty - 4 898
Klub
GEKO - Górnośląska Elita Kartonowych Oszołomów
Znowu beretka wraz z gwoździem i szczątkowym owłosieniem poleciała w niebyt:)
Kamuflaż mimo, że świetnie odtworzony, to tak jak przedmówcy napisali - więcej zasłania, niż pokazuje. Ale w końcu po coś ten kamuflaż był stosowany:-)
Genialny model, gratulacje!
StuGu
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować