PIWKO- Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
Kolejny Flanker w mojej kolekcji. Dość leciwe wydanie i moim subiektywnym zdaniem niewarte swojej ceny. Spasowanie średnie, konstrukcja tylnej części nieco przekombinowana, więc zrobiłem ją po swojemu. Owiewka z Su-35 z HM podeszła bez większych problemów, zgniotłem jednak trochę tylną część ramki. Model jak to u mnie przy takich gabarytach praktycznie cały podklejony kartonem. Oddzieliłem lotki i stery kierunku. Sylwetka modelu z profilu lepiej oddaje oryginał od starego MM-a czy HM-a. Model z gatunku tych co względnie dobrze wygląda na szafie, bez wnikania w szczegóły. Na jednym zdjęciu moja dotychczasowa Su-kolekcja :). Następne Flankery w kolejce.