Zaloguj się Zarejestruj się
06-11-23 13:31
06-11-23 13:31
[G] Su-27 (Fly Model nr 38)
Na forum
Od 2012
Galerie - 33
Posty - 348
Klub
PIWKO - Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
Kolejny Flanker w mojej kolekcji. Dość leciwe wydanie i moim subiektywnym zdaniem niewarte swojej ceny. Spasowanie średnie, konstrukcja tylnej części nieco przekombinowana, więc zrobiłem ją po swojemu. Owiewka z Su-35 z HM podeszła bez większych problemów, zgniotłem jednak trochę tylną część ramki. Model jak to u mnie przy takich gabarytach praktycznie cały podklejony kartonem. Oddzieliłem lotki i stery kierunku. Sylwetka modelu z profilu lepiej oddaje oryginał od starego MM-a czy HM-a. Model z gatunku tych co względnie dobrze wygląda na szafie, bez wnikania w szczegóły. Na jednym zdjęciu moja dotychczasowa Su-kolekcja :). Następne Flankery w kolejce.



Post zmieniony (17-01-24 13:42)
_ _ _ _ _ _ _
06-11-23 14:51
06-11-23 14:51
Odp: [G] Su-27 (Fly Model nr 38)
Na forum
Od 2016
Relacje w toku - 1
Posty - 37
W Rupieciarni - 1
Gratuluję ukończenia modelu.
Pięknie się prezentuje cała rodzinka.
07-11-23 08:21
07-11-23 08:21
Odp: [G] Su-27 (Fly Model nr 38)
Na forum
Od 2004
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1
Posty - 1 574
Projekt 50 Lat MM
Klub
ŁSM - Łódzka Siesta Modelarska
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować