Zaloguj się Zarejestruj się
StuGu
Moderator
18-11-24 15:29
18-11-24 15:29
Odp: [R] Warsztaty czołgowe 3 Typ 5 "Chi-ri" Kartonowa Kolekcja 1:25
StuGu
Moderator

Na forum
Od 2002
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 15
Posty - 4 897
Klub
GEKO - Górnośląska Elita Kartonowych Oszołomów
Tylko i wyłącznie pędzel.
Lepiej wikolować pojedyncze ogniwa, ale jeśli juz, to uważaj, żeby Ci wikol nie skleił czegoś, czego nie chcesz:-)
StuGu
18-11-24 21:07
18-11-24 21:07
Odp: [R] Warsztaty czołgowe 3 Typ 5 "Chi-ri" Kartonowa Kolekcja 1:25
Na forum
Od 2011
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 7
Galerie - 4
Posty - 612
Projekt 50 Lat MM
StuGu jeszcze przed wikolowaniem gąski w niektórych miejscach zainpregnuje super glue. Zrobię test na jednym gotowym ogniwku gąsienicy metodą prób i błędów i zobaczymy co z tego wyjdzie. Nie chciałbym wszystkich ogniw zniszczyć bo wówczas cały czas i wysiłek pójdzie na marne.
22-06-25 17:13
22-06-25 17:13
Odp: [R] Warsztaty czołgowe 3 Typ 5 "Chi-ri" Kartonowa Kolekcja 1:25
Na forum
Od 2011
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 7
Galerie - 4
Posty - 612
Projekt 50 Lat MM
Witajcie. Prace nad gąskami do Chi-ri idą powoli i mozolnie, było kilka miesięcy przerwy lecz spokojnie powoli wracam do systematycznego klejenia. Budowa gąsek jest mozolna i czasochłonna, ale bardzo przyjemna mam nadzieję, że pod koniec tego roku lub w nowym roku uda mi się ukończyć budowę Qniowych gąsek kiedy ukończę wszystkie to zrobię fotki etapu budowy. Zapraszam do oglądania.


30 sztuk gąsienic:



Przymiarka na sucho do kadłuba:



Pozdrawiam.

Post zmieniony (22-06-25 20:25)
StuGu
Moderator
22-06-25 19:47
22-06-25 19:47
Odp: [R] Warsztaty czołgowe 3 Typ 5 "Chi-ri" Kartonowa Kolekcja 1:25
StuGu
Moderator

Na forum
Od 2002
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 15
Posty - 4 897
Klub
GEKO - Górnośląska Elita Kartonowych Oszołomów
No gąski całkiem zgrabnie wyglądają, ale z tymi "kilkoma dniami" to Waść raczy lekko żartować:-)
StuGu
22-06-25 20:24
22-06-25 20:24
Odp: [R] Warsztaty czołgowe 3 Typ 5 "Chi-ri" Kartonowa Kolekcja 1:25
Na forum
Od 2011
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 7
Galerie - 4
Posty - 612
Projekt 50 Lat MM
StuGu sprostuję post, a co do gąsek to QŃ fajnie je zrobił z wycinanki nie bardzo mi odpowiadają są zbyt płaskie.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować