StuGu jeszcze przed wikolowaniem gąski w niektórych miejscach zainpregnuje super glue. Zrobię test na jednym gotowym ogniwku gąsienicy metodą prób i błędów i zobaczymy co z tego wyjdzie. Nie chciałbym wszystkich ogniw zniszczyć bo wówczas cały czas i wysiłek pójdzie na marne.
Witajcie. Prace nad gąskami do Chi-ri idą powoli i mozolnie, było kilka miesięcy przerwy lecz spokojnie powoli wracam do systematycznego klejenia. Budowa gąsek jest mozolna i czasochłonna, ale bardzo przyjemna mam nadzieję, że pod koniec tego roku lub w nowym roku uda mi się ukończyć budowę Qniowych gąsek kiedy ukończę wszystkie to zrobię fotki etapu budowy. Zapraszam do oglądania.