moje generalne przemyślenie na temat projektów modeli "waterline" jest takie, że fajnie jakby ta wl cięcia to była tak 1,5-2,0 m poniżej konstrukcyjnej.
Wtedy możnaby robić bardziej realistycznie wzburzone morzę, żeby model nie sprawiał wrażenia tonięcia albo nurkującego uboota - np dziób wyniesiony nad falę można by zrobić
A relację będę śledził z wypiekami i nie mam na myśli donutów :D
te kwadraciki z dziurkami to jak się domyślam tratewki edit: [albo elementy wentylatorów z następnego zdjęcia ] ? MEGA !
No chyba, że to laserki, to wtedy tylko SPOKO :)
Post zmieniony (14-05-25 08:53)
pozdro
WOJTEK
...może i lepię powoli, ale za to beznadziejnie....
...ja każdy model potrafię zchrzanić, a jaka jest twoja super-moc ?
-------------------------------------------------------------------------------------
W lepieniu:
Luxtorpeda ,
Bussard ,
Alkett ,
America i coś tam jeszcze :)
Polepione :
Kaplica M.B.Śnieżnej ,
Cerkiew