Zaloguj się Zarejestruj się
13-06-23 13:36
Na forum od 2007
Posty - 417
13-06-23 13:36
Odp: [N] Brytyjski transportowiec lotniczy HMS ATHENE skala 1:200 made by SZKUTNIK
Na forum
Od 2007
Posty - 417
Mogę po mniejszyć i wydrukować ale nie odpowiadam za jakość sklejalności , bez laserów
uszanowanko gdaś
13-06-23 17:51
Na forum od 2004
Posty - 1 997
13-06-23 17:51
Odp: [N] Brytyjski transportowiec lotniczy HMS ATHENE skala 1:200 made by SZKUTNIK
Na forum
Od 2004
Posty - 1 997
Przesyłka dotarła. Grzbiet do bindowania to wg mnie super pomysł. A cała reszta, wygląda ślicznie. Yak stracę robotę i zyskam trochę więcej wolnego czasu, będę miał co robić :-)
13-06-23 18:08
Na forum od 2011
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 8
Galerie - 1
Posty - 1 165
13-06-23 18:08
Odp: [N] Brytyjski transportowiec lotniczy HMS ATHENE skala 1:200 made by SZKUTNIK
Na forum
Od 2011
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 8
Galerie - 1
Posty - 1 165
Można pomniejszyć i wszystkie grubości potraktować na 50%, akurat tu większych problemów, nie powinno być, gorzej z 1/300.

PZDR
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)
13-06-23 18:52
Na forum od 2023
Relacje w toku - 1
Posty - 44
13-06-23 18:52
Odp: [N] Brytyjski transportowiec lotniczy HMS ATHENE skala 1:200 made by SZKUTNIK
Na forum
Od 2023
Relacje w toku - 1
Posty - 44
Robie błedy! Jeżeli Ci to przeszkadza to nie czytaj!

Nooooooo Panowie!

I to jest petarda! Wygląda obłędnie, bardzo czytelne rysunki montażowe no i ta barwionka, ale jak to model na barwionce? Już dawno powinno tak być!. Po prostu kapitalna sprawa! Poszycie dna na barwionce i w laserze robi wrażenie i na pewno zrobi robotę. No i cena za wszystko nie zrywa koszulki z pleców jest idealna wręcz, 600zł za komplet jak najbardziej do przyjęcia ! I wysyłka gratis! I sobie wybrać można, klasyk czy barwionka. Jestem pod wrażeniem! Moim zdaniem jest to najlepsza propozycja w tym roku, jednostka bardzo ciekawa, opracowanie wygląda świetnie i ta barwionka i ta cena i ta wysyłka gratis, no same plusy. Ale będę kleić!

Pozdrawiam!
"Każda wystarczająco zaawansowana technologia jest nierozróżnialna od magii." Arthur C. Clarke
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować