Ostatnio polubiłem takie dłubaninki przy silnikach . Osobiście muszę mieć pomysł na model . Samoloty ogólnie wiemy jak wyglądają a więc warto pomyśleć o jakimś szczególe który będzie je wyróżniał od innych . Czy to będzie silnik , elementy wyposarzenia czy też konstrukcji warto pomyśleć aby model miał cechy indywidualności . I tak trzymać !
Pozdrawiam .
Jańcio .
,,Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę."
,, Pierdu , pierdu a walizki skaczą po peronie !!! "
Dzięki za wszystkie komentarze i zapraszam do kolejnej aktualizacji :)
Zabrałem się za osłonę silnika. Zdjęcie z prac:
Oraz niemal ukończony element (pozostało popracować nad wewnętrzną powierzchnią)
Okleiłem także kabinę ściankami:
Budowę kadłuba zacząłem od ogona. Aby zmieścić szkielet statecznika pionowego i uzyskać w miarę estetyczne przejścia pomiędzy segmentami rozciąłem przedostatni segment w jego górnej części:
Po doklejeniu kolejnych elementów część ogonowa była gotowa: